Steam disk yazma hatası

Aark

Picopat
Daha fazla  
Steam'den Forza Horizon 4 indirmeye çalışıyorum Steam'den 5 GB geçtikten sonra başlıyor hatalar her 200-300 MB arası bazen 1 GB arası hata alıyorum HDD kullanıyorum Seagate Barracuda 1 TB modeli internetteki her şeyi denedim önbellek temizlemeler HDD onarımı falan filan olmuyor var mı bilen HDD durumu iyi de ne yapabilirim PC'yi sıfırlayamamda içinde 80 GB fotolar var. Yoksa ben de bir macro kurup mu yükleyeyim?

Steam'den Forza Horizon 4 indirmeye çalışıyorum Steam'den 5 GB geçtikten sonra başlıyor hatalar her 200-300 MB arası bazen 1 GB arası hata alıyorum HDD kullanıyorum Seagate Barracuda 1 TB modeli internetteki her şeyi denedim önbellek temizlemeler HDD onarımı falan filan olmuyor var mı bilen HDD durumu iyi de ne yapabilirim PC'yi sıfırlayamamda içinde 80 GB fotolar var. Yoksa ben de bir macro kurup mu yükleyeyim?

Dostum bende bu sorunu yaşadım SSD olmasına rağmen.
En başından Forza'nın Steam sürümü sıkıntılı.
HDD'ye sağ tıklayıp araçlar kısmına geldikten sonra oradan denetleme yapabilirsin belki denemişsindir ama hadi bu da olmadı.

Steam'ın ayarlarında indirmeler kısmına gidip indirme önbelleğini sıfırla.
Ben bunları yapınca düzeldi ama indirdim 2 3 saat oynadım ara sıra oyundan atmaya başladı şimdi yüklüyor oyundan hata vermeden atıyor Forza'nın Steam sürümünü sıkıntılı olduğunu doğruladılar zaten.
Microsoft'tan özel destek aldım Xbox'tan defalarca kez aldım olmadı bu iş biraz uzayabilir. Yani senin sorun biraz büyük.

Geri
Yukarı