Steam diske yazma hatası

proWXL

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 8100
Gtx 1050ti
Corsair vengeance 8gb
Asus prime h310m-k r2.0
Meslek
Öğrenci
Steam nedenini bilmediğim bir şekilde diske yazma hatası veriyor, tek bir oyunda değil bütün oyunlarda aynı, arkada başka uygulama açık olsun olmasın fark etmeksizin hata veriyor, diğer çözümlere baktım fakat hiçbiri etki etmedi.

HD sentiel yükleyin diskin sağlıgına bakın.

2-3 ay önce indirip yapmıştım %99 sağlık çıkmıştı ve ayrıca disk yeni, disk sağlığı ile alakalı olduğunu düşünmüyorum, dediğim gibi diğer çözümleri denedim işe yaramadı.

2-3 ay önce indirip yapmıştım %99 sağlık çıkmıştı ve ayrıca disk yeni, disk sağlığı ile alakalı olduğunu düşünmüyorum, dediğim gibi diğer çözümleri denedim işe yaramadı.
Harddisk mi kullanıyorsunuz SSD mi? Harddisk ise benim harddiskimin sağlığı %97 civarlarıydı. 1 hafta sonra harddiskim yavaşlamaya başladı ve en son kullanılamaz hale geldi. Harddisk ise güvenmeyin.

Hard disk mi kullanıyorsunuz SSD mi? Hard disk ise benim harddiskimin sağlığı %97 civarlarıydı. 1 hafta sonra hard diskim yavaşlamaya başladı ve en son kullanılamaz hale geldi. Hard disk ise güvenmeyin.

SSD kullanıyorum SanDisk 500GB.

Herhangi bir elektrik kestinisi oldu mu?

İzmir'in doğasında olan bir şey, her hafta olur elektrik kesintisi.

Steam nedenini bilmediğim bir şekilde diske yazma hatası veriyor, tek bir oyunda değil bütün oyunlarda aynı, arkada başka uygulama açık olsun olmasın fark etmeksizin hata veriyor, diğer çözümlere baktım fakat hiçbiri etki etmedi.

Dosya Ekleri

• IMG_20230208_103138_129.jpg
    IMG_20230208_103138_129.jpg
    276,6 KB · Görüntüleme: 142
  • IMG_20230208_103210_715.jpg
    IMG_20230208_103210_715.jpg
    136,4 KB · Görüntüleme: 146
Son düzenleme:
Öncelikle program indirip hangi diskinde hata varsa onun sağlığına bakman lazım sağlığı düşen veya ömrünü bitiren disklerde verir bu hatayı ancak.

Hatayı çözdünüz mü bende de NBA 2K23 de hata veriyor iade ettim yeniden indirimi var ama aynı hatayı alırım diye almıyorum çözümü varsa alacağım sadece onda oluyor ayeıca ondan sonra bayağı oyun yükledim ve sıfır sorun oldu

Hatayı çözdünüz mü bende de NBA 2K23 de hata veriyor iade ettim yeniden indirimi var ama aynı hatayı alırım diye almıyorum çözümü varsa alacağım sadece onda oluyor ayeıca ondan sonra bayağı oyun yükledim ve sıfır sorun oldu.

Diskinin sağlığına bak diskin sağlığı düştüğü zaman böyle yapabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı