Steam DLC iade parasını verir mi?

hypxness

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bu hafta Rainbow Six Siege indirime girmeden önce aldım indirime girdi sonra iade edip geri indirimli fiyatına aldım. Bügün ise Rocket League oyununda DLC aldım fakat ben aldıktan sonra oyun indirime girdi DLC'ler ile birlikte, DLC'yi iade etsem parasını verir mi daha önceden bir DLC iade ettiğimde parasını vermemişti, vermez diye korkumdan iade edemiyorum. Etmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle bir sorun da oluyor. Skyline oyununda dlc almıştım, beğenmedim, hemen dlc yi kaldırdım ama dlc yokken 2 saati geçti. Adamlar dlc yüklü olmamasına rağmen 2 saatten fazla diye iade etmediler. Burada işlerine geldiği gibi davranıyorlar. Ek olarak 2 saati geçtiyse iade talebine kısa sürede reddediyorlar, ama 2 saati geçmediyse 24 saat oldu hala iade talebimi onaylamadılar. Oyunu hemen kaldırdım, iade kabul edilince indirip oynayacağım. Adamların amacı iade istesek de 2 saati den fazla oynamamızı bekliyorlar ki reddetsinler ..

"Burada" iade koşulları yazıyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı