Steam DLC'ler nasıl indiriliyor?

paraksiteles

Hectopat
Merhaba,

Steam üzerinden Witcher 3 Game of the Year satın aldım. Oyunu indirdim ama henüz açmadım. Ancak oyunu aldığımda bir kaç DLC olduğunu gördüm ama bu DLC'ler nasıl indiriliyor? Yardımcı olabilcek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradaki kutuyu işaretlerseniz inecektir:

413943

GOTY sürümünü aldiysaniz zaten ek paketleri ile birlikte iniyor. Eger sonradan bir DLC alirsaniz oyun güncellendikten sonra aldiginiz ek paketi kullanabiliyorsunuz.

Kütüphanede oyuna sag tiklayip ek paketler kismina girerek hangi DLC'lere sahip oldugunuzu görebilir, dilediginiz paketi devre disi birakip sadece istediginizi indirebilirsiniz.

GOTY sürümünü aldiysaniz zaten ek paketleri ile birlikte iniyor. Eger sonradan bir DLC alirsaniz oyun güncellendikten sonra aldiginiz ek paketi kullanabiliyorsunuz.

Kütüphanede oyuna sag tiklayip ek paketler kismina girerek hangi DLC'lere sahip oldugunuzu görebilir, dilediginiz paketi devre disi birakip sadece istediginizi indirebilirsiniz.
Bu şekilde hepsi işaretli. Ancak mesela elite crosbow diyor. Buna oyun içerisinden nasıl ulaşıyorum acaba

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 56
Teşekkürler. Oyun hakkında hiç bilgim yok. Her yerde çok övüldüğü için aldım. Yani oradaki işaretli şeyleri oyun içi satıcılardan ücretsiz olarak ben kendim alacağım ?
Hocam Alternative Look DLClerini oyuna girmeden önce seçmeniz gerekiyor. Nereden seçiliyordu hatırlamıyorum sanırım Eklentiler seçeneği falan vardı siz anlarsınız zaten ararken. Ordan seçmeniz gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı