Steam Dolandırıcılık Uyarısı

Gerald_Emo

Decapat
Daha fazla  
Steam hesabım çalınmıştı. Hesabımı kurtarınca bana bunu dedi. Steam Destek'ten yardım alarak benden şu bilgileri istiyor:
Kart sahibinin tam adı (bunu yaptım).
Kart türü Visa, Mastercard, vb. Papara Card, Visa mı oluyor? Bunu yaptım.
Kredi kartı numarasının son dört hanesi (bunu yaptım).
Satın alma sırasında kullanılan fatura adresi. Bir tek bunu yapamadım, Steam'den oyun aldığımda e postama satın alma ile ilgili teşekkür ediyorlar, o mu oluyor? Bunu yapamadım sadece.

1645910566159.png

Steam hesabım çalınmıştı. Hesabımı kurtarınca bana bunu dedi. Steam Destek'ten yardım alarak benden şu bilgileri istiyor:
Satın alma sırasında kullanılan fatura adresi. Bir tek bunu yapamadım, Steam'den oyun aldığımda e postama satın alma ile ilgili teşekkür ediyorlar, o mu oluyor? Bunu yapamadım sadece.

Eki Görüntüle 1317213
Ne? Bunların hepsini yapman gerekiyor, tabii ki senden bu bilgileri isteyecekler.

Eki Görüntüle 1317213

Oyun alırken faturalandırma yapıyor Steam. Fatura ekranına yazdığın adresi gir.

Bunu ben harcamadım benim kartımdan harcama yapmamışlar bunu hesabı çalan almış (yoksa kendi aldığım oyunun faturasını mı yolluyum) 2 inci resimdekini ben aldım
unknown (14).png
unknown (15).png

Oyun alırken faturalandırma yapıyor Steam. Fatura ekranına yazdığın adresi gir.

Fatura adresi yazıyor. Ben bunları yazdım, üsttekini, 2'inci resimdekini kendi kartım ile aldım. Diğerini hesabı çalan almış.

@Gerald_Emo siz ne olur ne olmaz hepsini yollayıp sizin tarafından alınmayanları belirtin. Almadıkların için eğer iade süresi geçmediyse iade hakkını kullanabilirsin.

Teşekkür ederim, şu an desteğe ilettim. Çalan kişi bu fatura adresi dedim. Kendi aldığım ürünün fatura adresi bu dedim, inşallah açılır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı