Steam dolar üzerinden satış yapıyor

Dolar üzerinden alınabiliyor demedim dikkat ettiysen dolardan başka döviz birimi kullanılmıyor dedim. Dolardan TL'ye dönüştürüp 8 ile çarpılmış fiyatı ile satın alıyorsunuz. Yani dolar ile satılan bir şeyi doların fiyatı ile alıyorsunuz demek istedim sen rahatsız mısın da bu şekilde saptırıyorsun konuyu? Komisyon bile dolar üzerinden alınıyor. Vallahi yazık, Allah ıslah etsin.
Yanlış bilgi verdiğin için raporlamıştım, moderatör düzgün olarak düzeltti. Pazarda sadece dolar üzerinden alınabiliyor yazdın.

Yanlış bilgi verdiğin için raporlamıştım, moderatör düzgün olarak düzeltti. Pazarda sadece dolar üzerinden alınabiliyor yazdın.
Ben kendim düzenledim senin gibileri yanlış anladığı için. Dolar üzerinden alınabiliyor değil, pazarda dolardan başka döviz birimi kullanılmıyor dedim. Beğenen insanların hepsi de şahit. Moderatörler de mesajın düzenleme geçmişini inceleyebilir.
Sonunda aldın cezanı, bir daha da bilmeden etmeden milletin bilgisini yargılayıp dalga geçmezsin.

Eğer VPN kullanıyorsan kapat ya da mobil uygulamasından bak birde fiyatlara. Dolar olarak gösterse bile ödediğin fiyat her türlü aynı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı