Steam üzerinden yatırım yapıyor musunuz?

Yanlış hatırlamıyorsam @Timur Özcan yapıyordu. Ben de bir ara denemiştim ama fiyatı hiç yükselmeyince geri sattım. Sabır işi biraz.

Evet hocam bir yayıncı var rraene gibi geçen yıl pazar geçmişini göstermişti. 3 kuruşa kasa almıştı şu an aldığı kasalar 15-35 TL arasında değişiyor. Kaç katı olduğunu siz düşünün.

Evet hocam bir yayıncı var rraene gibi geçen yıl pazar geçmişini göstermişti. 3 kuruşa kasa almıştı şu an aldığı kasalar 15-35 TL arasında değişiyor. Kaç katı olduğunu siz düşünün.
Evet, benim en çok kâr ettiğim yatırım tipi. Hesabımda olan çoğu oyun kasa alım satımı ile yaptım.

Yanlış hatırlamıyorsam @Timur Özcan yapıyordu. Ben de bir ara denemiştim ama fiyatı hiç yükselmeyince geri sattım. Sabır işi biraz.
2 kasa dolusu 2020 RMR stickeri var, bakalım 2-3 sene içerisinde fiyatının katlanması lazım. Olmazsa da dert değil, 100TL harcadım, denemiş oldum. Ama kazanırsam karım büyük.

Yatırım yapılıyor tabikii hatta CS:GO bunun için oyuna depo ekledi. 1000 adet eşyadan daha fazla eşya envanter de bulunamıyor du depo sayesinde bu durum çözüldü. Her operasyon da her Majör turnuvasında kapsüller ve kasa stokluyor millet. Ayrıca Rust da da çok fazla yatırım yapılıyor.

Hiç Steam envanterinizde bulunan itemler ile yatırım yapıyor musunuz? Yapıyorsanız yatırımlarınızı gösterir misiniz?
suan girilmez o ise yeni kasa geldigi gun en pahali itemi al altin olandan oncekilerden yane takip et fiyati artar
bu 3 yil önce kasa fiyatlari olayı da şöyle oluyor dolar kuru yukseldigi icin onlarda hala 5 dolar iken bizde dolar 5 iken 25tl idi ama suan 100 tl ye yakin gibi yane suan o is bos gibi sadece yeni kasa geldigi gun al itemleri stokla

1 sene önce envanter değerim 300 tldi, 1 ay önce 900, 1 hafta önce 2400 şu an 4700, hiç cebimden para atmadim ve 200TL'lik oyun aldım bu envanterden. Bakalım hedef 1 senede 10 bin.

Yeni konular

Geri
Yukarı