Steam dolara geçmeden hangi oyunlar alınmalı?

"Bir dost" olarak yardımcı olmak amacıyla birkaç oyun yazayım:

1. Stardew Valley'e sahip değilseniz, yarın indirime girse de girmese de mutlaka almanızı öneririm. Normal fiyatı şu anda 24 lira ve gayet uygun bir fiyat.
2. Satisfactory ciddi bir indirime girerse, erken erişimden çıkmadan önce almayı düşünebileceğiniz bir oyun.
3. Dirt Rally 2.0 indirimlerde 8 liraya düşüyor, indirime girerse kaçırmayın.
4. Doom 2016 oyununu 50 liranın altında görürseniz almanızı öneririm. Bence çok iyi.
5. grim dawn oynamadım ama sanırım Diablo türü bir oyun ve çok övülüp sevilen bir oyun. İndirimlerde kaça düştüğünü bilmiyorum.
6. Hellblade almayan varsa indirimlerde 12 buçuk liraya düşüyordu. Bu fiyatlara böyle oyunlar yok artık.
7.Just Cause 3 indirimlerde 6 liraya düşüyordu. Böyle bir oyun için komik bir fiyat. Kaçmaz. Yakalarsanız yapıştırın.
8. dungeon defenders ilk oyun. İndirimlerde ekmek fiyatına düşüyor. İkincisi ise ücretsiz.
9. Plants vs Zombies bu efsane birinci oyun gerçekten 10 liraya bile alınır ama indirimde görürseniz hiç kaçırmayın.
10. Civilization 6 en son 21 lira fiyat ile indirimde idi. Yani çok meşhur ve sevilen bir oyun için gayet ucuz fiyat.
11. Spec Ops The Line indirimde kaçırma, al geç. Oynamadım ama hikâyesi çok övülen bir oyundur.
12. Titanfall 2 henüz duymadıysan ve almadıysan indirimlerde 19 lira oluyordu. Görürsen 19 liraya kap hemen.
13. wasteland 3 kendi türünde en iyi oyunlardan. Xcom türü bir oyun. İndirimde bir göz atabilirsin.
14. yakuza serisi. Yakuza 0'ı 15 liraya almıştım. Ama çok zam yedi. Yine de efsane serinin iyi oyunlarından birisini iyi bir fiyatta görürsen kütüphanene kat.
15. darksiders 1 ve 2 pek benlik değil ama belki sen seversin. İndirimde görürsen bir göz at.
16. dinkum. Halen erken erişimde ve 32 lira. İndirimde görürsen ve seveceğini düşünürsen bir göz atabilirsin.
17. CAT Quest şirin ve sevilen bir oyun. İkincisi de var ve ikisi de artık oldukça ucuz sayılırlar. İndirimlerde 6 lira mı ne oluyor. Bir bak istersen.
18. brothers a tale of two sons sahi halen almadın mı? İndirimlerde 4 lira mı ne oluyordu. Hadi 6 olsun. Bence kaçmaz.
19. Borderlands 2. bu fiyatlara böyle oyun kaldı mı ya? Eğer sende halen yoksa, indirimde mutlaka almak için fırsat kolla.
20. BioShock Collection. Sahi bunu almayan kaldı mı ya? Almadyısan ve yine 15 liralık indirime girerse, akıllı ol ve sakın kaçırma.
21. Raft. Hayatta kalma ve crafting seviyorsan indirimde at kütüphanene.
22. let's Build'a zoo. Hayvanat bahçesi inşası seviyorsan indirimde bir bak. Belki seversin. Parkasaurus da var aynı tür ve sanırım daha ucuz.
23. kingdom rush Tower defense serisi. Türünde en ünlü ve sevilen oyunlardan biridir. Çok da ucuzdur. İndirimlerde bir bak isetrsen.
24. Metal Gear Solid V the Phantom Pain indirimde görürsen düşünmeden al geç. Sebebini sonra anlarsın. Kojima işte. Daha ne diyeyim?
25. sky Force reloded ve bir oyunu daha var. İki boyutlu ama hoş grafikli hoş oyunlar. İndirim görürsen al bence.

Kütüphanemde olan ve uygun fiyatlara düşebileceğini düşündüğüm ve almanızı önerebileceğim oyunlar bunlar. Age of Empires 4 uygun bir fiyata düşerse onu almayı düşünüyorum.

Buraya yazdığım oyunlardan sadece dört tanesini oynamışım.

Allah razı olsun kardeşim Steam dolara geçmeden oyun toplamak istiyordum sayende bayağı bir oyun alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı