Steam dolara geçtikten sonra oyun satın alacak mısınız?

Buradaki 'satin alacagim' diyen burjuvalara bakmayin. Turkiyenin %90'i korsana gececektir. Gamepass ve Epic Games'e fazla umit baglamayin derim. Talep arttikca zam hizlari artacaktir :)

Not: Bunun tek sorumlusunu hepiniz biliyorsunuz.

Onlar Epic'de de var zaten, Detroid become human 142 tl steamde 633 oldu. God of war 899 tl steamde 1439 oldu. Epic Türkiye fiyatlarını korursa tekel olurlar..
Hocam Epic'te dolar'a geçer yakında. Umudum yok artık hiç bir platform'a.

Alacağım oyunların hepsini aldım sayılır son 2 oyun kaldı onları da akşama indirimde alırım yeni çıkacak oyunlar dışı mağazaya girmeyi bile düşünmüyorum 🥰

MENA bölgesi içerisinde fiyatlandırma olacağından çoğu kişinin oyun almaya devam edeceğinden eminim. Dünyanın sonu gibi gösterilse de normal fiyatlandırmanın üzerinde %15 ile %20 arası bir zamlanma olarak görüyorum. Tek farkı dolar cinsinden görünecek.
Aynen kardesim, bana bi tavuk sis ayran al gel

Hayır, almayacağım. Yüksek ihtimal alacağım tek oyun şu anlık çıkınca GTA 6 onun dışında asla. Zaten kütüphanemde isteiğim oyunların %95'i var. Belli başlı AAA oyunlar kaldı onları da artık almayıvereceğiz.

Forza düzgün indirime girerse akşam belki fırsat indirimleri olursa onları alırım zaten çoğu almak istediğim oyun kütüphanemde var GTA 6'ya dolar biriktereceğiz çıkasıya kadar cs kasaları birikse alınır belki :D

Geri
Yukarı