Steam durduk yere takas banı yedi

Enoli1

Hectopat
Daha fazla  
1707980824116.png

Son birkaç gündür takas atamıyordum ama sıkıntının bende olduğunu hiç düşünmedim büyük ihtimal adamın envanteri kapalıdır falan dedim. Fakat her zaman yaptığım gibi bugün bir Rust skin sitesinden skin çekiyordum fakat takas atamadığımı fark ettim. Bu ban neden var?
Bir de skinleri pazara koyabiliyorum bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ban neden var diye bir şey yok yapabileceğin ern iyi şey Steam'e destekden yazmak konu hakkında bilgi verirler

İlk onu yapacaktım zaten ama bu konuyla alakalı talep açmama izin vermiyor Steam.

Steam kullanıyorsan bilirsin Steam ban konusunda aşırı katı VAC banları ve takas banları kesinlikle kalkmıyor desteğe bile izin vermiyorlar ise geçmiş olsun skinlerini satabiliyorsan sat bna yediğin oyundan yeniden geçmiş olsun hocam

Steam kullanıyorsan bilirsin Steam ban konusunda aşırı katı VAC banları ve takas banları kesinlikle kalkmıyor desteğe bile izin vermiyorlar ise geçmiş olsun skinlerini satabiliyorsan sat bna yediğin oyundan yeniden geçmiş olsun hocam
Sorunda bu işte hiçbir oyunda ban yemedim ve ban yediğimde yazmıyor fakat takas atarken hata oluştu falan yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı