Steam D'ye oyun kurarsa sorun olur mu?

AnthonyNwakaeme

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Ben bugün bilgisayarıma format attım da D sürücüsünde sistem dosyalarının hiçbiri yok ben şimdi Steam'den oyun falan indirirken buraya kurmak istiyorum ancak Steam C:\Program Files (x86)\Steam buraya oyunu kurmak istiyor. Ben şimdi D:\Program Files (x86)\Steam ben şimdi böyle manuel oluştursam sıkıntı olur mu?

Merhaba arkadaşlar. Ben bugün bilgisayarıma format attım da D sürücüsünde sistem dosyalarının hiçbiri yok ben şimdi Steam'den oyun falan indirirken buraya kurmak istiyorum ancak Steam c:\Program files (X86)\steam buraya oyunu kurmak istiyor. Ben şimdi d:\Program files (X86)\steam ben şimdi böyle manuel oluştursam sıkıntı olur mu?

Hiçbir şekilde sıkıntı yaşamazsınız ben öyle yaptım hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Merhaba arkadaşlar. Ben bugün bilgisayarıma format attım da D sürücüsünde sistem dosyalarının hiçbiri yok ben şimdi Steam'den oyun falan indirirken buraya kurmak istiyorum ancak Steam c:\Program files (X86)\steam buraya oyunu kurmak istiyor. Ben şimdi d:\Program files (X86)\steam ben şimdi böyle manuel oluştursam sıkıntı olur mu?

Oyunu kurmaya hazırlanırken aşağıdan C: Yerine D: Klasörüne yeni bir kütüphane oluştur diyor ona basarsan kendi oluşturur sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı