Steam E-Posta Doğrulama İstiyor

Lear Mert

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Hesabıma girdiğimde bir e-Posta doğrulama ibaresi gördüm. yaklaşık 3 yıldır e-Postam doğrulanmış şekilde kullanıyorum ve bugün doğrulamadan önce baktığımda gene "e Posta Doğrulandı" yazıyordu. Bu ibare neden geldi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısını bende yaşadım birkaç gün önce. E-postamı doğrulamıştım, steam guard açıktı, numaram sistemde kayıtlı ama nedensizce geldi. Pek bir olayı olmayabilir var mı problem yaşayan arkadaşlar ?

Ben de karşılaştım garip bir durum. Benim sorunumun hesabımın çalınmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Hesabı geri aldığımda yeniden doğrulama istemişti sen de benzer bir durum yaşadıysan olabilir. Ama bir zararı olduğunu zannetmiyorum.

Aynısını bende yaşadım birkaç gün önce. E-postamı doğrulamıştım, steam guard açıktı, numaram sistemde kayıtlı ama nedensizce geldi. Pek bir olayı olmayabilir var mı problem yaşayan arkadaşlar ?
Aynen 3 üde Açık ve Doğrulanmış olduğu halde geldi :D
Ben de karşılaştım garip bir durum. Benim sorunumun hesabımın çalınmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Hesabı geri aldığımda yeniden doğrulama istemişti sen de benzer bir durum yaşadıysan olabilir. Ama bir zararı olduğunu zannetmiyorum.
Hesabım hiç çalınmadı. çalınamaz gibi bir şey zaten :D
Bana da geldi tekrar doğruladım. Hala aynı mail adresinde aktif misin görmek için bence. Zaten ibarede şöyle bir şey geçiyordu "Hala şu maili kullanıyor musunuz?". Normal bir şey.
Bana aynen şu videodaki gibi sormuştu galiba. bende onayladım tekrar. Merak ettim neden geldiyse dediğin gibi Aktif misin diye soruyor herhalde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı