Çözüldü Steam e postamı unuttum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MustafaBey05

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gtx 950m i7 7500U 12gb ram 250 gb ssd
Meslek
Öğrenci
Merhaba ben Steam hesabıma girmek istiyorum parola kullanıcı adı hatırlıyorum ama e-posta mı hatırlamıyorum aynı zamanda cep telefon numaramı girmemiştim ne yapmalıyım Steam hesabımı geri almak için. Steam hesabıma giremiyorum çünkü doğrulama için e-posta'dan doğrulama istiyor.

Çözüm
Çözdüm Steam destek parolamı unutum dedikten sonra istediği Gmail'i salladım alta kullancı adıyla gir şeçeneğini seçtim oradan bana e postamın belli bir kısmını söyledi önceden girdiğim şifrelerimin bazılarını deniyip Gmail'i kurtardım Steam Guard'ı girdim ve sorun halloldu. @Dreads @m47 @sır_ındo_scarf teşekkür ederim yardım eden herkes için.
Üstte dediklerimi yapın kişi yanlış yönlendirme yapıyor gayet de mümkün ve kolay dediklerimi yaparsanız hesabınız sabaha kalmaz sizde olur.

Ticket nereden açılıyor acaba?

Giriş yapamıyorum kısmına basın ardından hesap adınızı yazın e postaya erişimim yok vs işaretleyin, şu an telefonda olduğum için tam hatırlamıyorum birileri yardımcı olur.

Tamam sağ olun:)

Giriş yapamıyorum kısmına basın ardından hesap adınızı yazın e postaya erişimim yok vs işaretleyin, şu an telefonda olduğum için tam hatırlamıyorum birileri yardımcı olur.
Sallama mı? E-posta yok, kayıtlı telefon yok, şifre yok. Kullanıcı adı ile nasıl geri alacak merak ettim, takipteyim.

Ticket nereden açılıyor acaba?

Tamam sağ olun:)

Geri
Yukarı