Steam E-Postaya Doğrulama Kodu Gelmemesi

Makaleler
5
Sistemi yer olmadığı için salonda ki TV'ye bağladım. Açtım, e-posta'ya girdim. Tabi ilk işim Steam... Bir yandan yüklerken bir yandan Steam güncelleniyordu. K. adı ve şifremi de girdim. Steam Guard yüzünden e-posta'ya mail gitti. 5-10 dakika ekrana baktım gelmeyince yeniden denedim. Böyle böyle 30-45 dakika arası bekledim. Bu süre zarfında asıl bilgisayarımdan girdim e-posta'ya şayet ona da gelmemiş. Arkadaş deliricem ya. Lütfen bana bir yol yordam bulun. En son e-postayı güncelle dedim yine kod gelmedi. Bu arada sistemde Kaspersky antivirüs yüklü onu da biraz kurcaladım ama bir şey bulamadım. Zaten niyeyse TV'de bile ekran sığmıyor. Lütfen bilenler yardım etsin.

DipNot: Steam'i az önce silip tekrar kurdum lakin değişen bir şey olmadı. Daha sonra mobil uygulama üzerinden giriş yapmak istedim yine aynı engellere takıldım... Ne olursa olsun o ... kod gelmiyor arkadaş :D. Sinir krizi geçiricem yav.

@NookumPie @THE_MILLER @Akif Yetkililer cevap verebilir misiniz kasa öylece kaldı, sürekli ekranı yeniliyorum...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı