Steam EA Play aldım fakat FIFA 20 yok

YavuzSelim18

Picopat
Yer
Yeni yeni Python öğrenmeye başladı :D
Daha fazla  
Az önce baktım 5TL'ye EA Play aldım. FIFA 21 10 saat bende FIFA 20 oynarım dedim. Baktım yok. Yani çok olmasa da para verdim ve istediğim oyunlar yok. Daha bir oyun bile eklemedim kütüphaneme. İptal etsem param geri gelir mi? Ve Origin'de 5TL mi EA Play? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, ilk ay sonrasında iptal edebilirsiniz. FIFA 20 maalesef yok. Origin aboneliğini yıllık olarak daha uyguna alabilirsiniz.

Az önce baktım 5TL'ye EA Play aldım. FIFA 21 10 saat bende FIFA 20 oynarım dedim. Baktım yok. Yani çok olmasa da para verdim ve istediğim oyunlar yok. Daha bir oyun bile eklemedim kütüphaneme. İptal etsem param geri gelir mi? Ve Origin'de 5TL mi EA Play? Şimdiden teşekkürler.
Steam'e bir yaz bakalım oluyor muymuş.

Yahu 5 TL ile bir paket süt bile alamıyorsun mis gibi fiyat, neden iade etmek istiyorsun anlamadım. Online oyun da seviyormuşsun, indir BF oyna işte.

Steam'e bir yaz bakalım oluyor muymuş.

Yahu 5 TL ile bir paket süt bile alamıyorsun mis gibi fiyat, neden iade etmek istiyorsun anlamadım. Online oyun da seviyormuşsun, indir BF oyna işte.
Hocam fiyat zaten iyi benim genel amacım Fifa 20'idi. BF'de oynarım falanda onu sormak istedim. İade etmenin sebebi eğer paramı vereceklerse ve Originle aynı fiyatsa ve originde fifa 20 varsa onu hemen alayım dedim daha kütüphanemde oyun bile yok diye. Neyse 21 deneyelim.
Fifa 20 oynamak istiyorsanız Origin üzerinde bulunan üyeliği almanızı tavsiye ederim. 9 lira civarı bir şey ödeyerek ilk ayını kullanabilirsiniz.
O da ilk ay uygunmuş 👍
Steam'de sadece FIFA 21 satılıyor ve Steam EA Play'de de sadece FIFA 21 var.
Galiba bunlar EA Playdeki oyunlar

Neyse hepinize çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı