Steam'den yanlışlıkla EA Play aldım

bugter

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben yeni FIFA 21 aldım. Key ile satılan sitelerin birinden almıştım. İleride oyunu satarım diye düşündüğüm için yeni bir Origin hesabı açıp oyunu oraya koymak istedim. Fakat 3 gün önce kendi Steam hesabımdan EA Play alıp, yanlışlıkla kendi main Origin hesabımla ilişkilendirdim. Şimdi bugün 10 saatlik deneme süresi çıkacak oyunun. Benim onu yeni Origin hesabında denemem lazım. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Ben yeni FIFA 21 aldım. Key ile satılan sitelerin birinden almıştım. İleri de oyunu satarım diye düşündüğüm için yeni bir Origin hesabı açıp oyunu oraya koymak istedim. Fakat 3 gün önce kendi Steam hesabımdan EA Play alıp, yanlışlıkla kendi main Origin hesabımla ilişkilendirdim. Şimdi bugün 10 saatlik deneme süresi çıkacak oyunun. Benim onu yeni Origin hesabında denemem lazım. Ne yapmam gerekiyor?

EA Play'i iptal edebilirseniz belki olabilir. Fakat geri dönüş almanız uzun sürebililr.

Aslında yanlışlıkla EA Play almadım. Site yöneticileri yanlış düzeltti. Bilerek Steam üzerinden aldım ama yanlış Origin hesabıyla ilişkilendirdim. Her iki kurumun da destek bölümüne yazdım ama sonuç nafile.

Geri
Yukarı