Steam EA Play FIFA 21 denemesi nasıl oynanır?

oguzyukcell

Hectopat
Merhaba, biraz önce Steam üzerinden EA Play satın aldım ve FIFA 21'in 10 saate kadar olan kısmını denemek istiyorum fakat oyun kütüphanemde gözükmüyor. Diğer oyunları EA Play sayfasından kütüphaneme ekliyor ve indirebiliyorum fakat FIFA 21 için kütüphaneye ekle diye bir seçenek yok. 10 saate kadar denenebilir oyunlar kısmında FIFA 21'e tıkladığımda mağaza sayfasına gönderiyor ve satın al diyor. Ben boşuna mı almış oldum şimdi?

1602860440762.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu linkten FIFA 21'in Steam sayfasına gidin.

EA Play.PNG

Deneyin yazısının altından kütüphaneye ekleyin ve oyunu indirin. İyi eğlenceler.

Merhaba, biraz önce Steam üzerinden EA Play satın aldım ve FIFA 21'in 10 saate kadar olan kısmını denemek istiyorum fakat oyun kütüphanemde gözükmüyor. Diğer oyunları EA Play sayfasından kütüphaneme ekliyor ve indirebiliyorum fakat FIFA 21 için kütüphaneye ekle diye bir seçenek yok. 10 saate kadar denenebilir oyunlar kısmında FIFA 21'e tıkladığımda mağaza sayfasına gönderiyor ve satın al diyor. Ben boşuna mı almış oldum şimdi?

Eki Görüntüle 704233

Aynı sorun bende de var çözebildin mi?

Yeni çıkan oyunları deneyimleyebiliyorsun. Fakat yeni çıkan oyunlarda belli bir süre sonra 10 saatlik deneme hakkı kayboluyor. Mesela bende Star Wars Squadrons oyununu 10 saatlik deneyimleyebilirsin yazısı vardı şimdi kayboldu.

Geri
Yukarı