Steam EA Play'de FIFA21 10 saat oynama sorunu

taha hasırcı

Hectopat
Kolay gelsin herkese iyi forumlar bu konu hakkında bir bilgi karışıklığı olduğunu fark ettim, yardımcı olursanız sevinirim <3.
1- Öncelikle Steam EA Play yıllık paketini satın aldım ve nimetlerinden yararlanıyorum iyi hoş güzelce neden FIFA21, 10 saatcik oynuyoruz ve sonrasında erişim sağlamak için satın alıyoruz kafam almıyor.
2- Gelecek süreçte kütüphaneye eklenir mi eklenmez mi bu konuda bilgisi olan varsa beni aydınlatırsa çok mutlu olurum.
3- Şuana kadar FIFA19'a kariyer modlarına haftalarımı aylarımı gömdüm, şimdi yeni bir FIFA satın almak istiyorum FIFA 20 mi yoksa FIFA 21 mi almalıyım. Üstelik şu an FIFA20 - 90TL- fiyatlarına bulunabiliyor, FIFA21- 377TL- bandında bütçemi çok zorlamak istemiyorum değerse verilebilecek bir rakam değmezse pişman olmak istemiyorum.
4- Bir yandan Ultimate Team'de oynamak istiyorum, normal sürüme sahip oyuncular Ultimate Team oynayabiliyor mu?

Fifa belki de en çok satan oyunları olduğu için EA PLAY'e geleceğini sanmıyorum. Ben de 2 hafta önce 90 TL'ye Fifa 20 aldım ki Eylül ayında 35 TL'ye satılıyordu. Ultimate Team oynamıyorum, kariyer için 21'e gerek duymadım zaten kariyerin ilk senesinde bile çok fazla transfer oluyor. Oyunda da fazla değişik yapılmamış. Yani kariyer oynayacaksan bence Fifa 20, Ultimate Team oynayacaksan 21 derim.

Steam içindeki EA Play'in sade hali. Yani EA Play Pro sürümü değil. Yeni oyunlarda EA Play için 10 saatlik deneme süresi mevcut. EA Play Pro'da ise bu kısıtlama yok. Eğer sınırsız erişim istiyorsanız EA Play Pro üyesi olmanız lazım ki bu sürüm Steam içerisinde mevcut değil. Detaylı bilgi için şuraya bakabilirsiniz: EA Play

İleride EA Play kütüphanesi eklenir mi bilemem. Ancak yakın tarihte eklenmeyeceğini tahmin ediyorum.

Diğer sorularınıza net bir cevap olmadığından ötürü bir yorum yapamıyorum ne yazık ki.

1) EA Play ve Play Pro var. Pro üyeleri sadece yeni çıkan oyunlara erişebiliyor. Pro üyelik Origin üzerinde.
2) Her sene genelde haziran ayında ekleniyor. Geçen sene mart ayında gelmişti sanırım pandemiden ötürü.
3)Şahsen oyunu oynamadım ama FIFA 20 üzerine transfer yaması atılmış gibidir diye düşünüyorum emin değilim.
4) Normal sürümden kastınızı tam anlamadım.
Not: Eğer UT oynayacaksanız FIFA 21 alın ama kariyer takılırım diyorsanız zaten FIFA 20 EA Play'de mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı