Çözüldü Steam ekran görüntüleri klasörünü masaüstüne taşımak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mikirgi

Hectopat
Steam ekran görüntüleri klasörünü masaüstüne taşımak istiyorum nasıl yapabilirim?

Steam'a sağ tıkla dosya konumunu aç - userdata- 1043949040 klasörüne gir- 760 klasörüne gir- remote- 1259970- screenshots- ekran görüntüleri burada olacak. İstediğin ekran görüntüsünün üstüne sağ tıkla gönder-masaüstü de.

Bu arada direk klasörü masaüstüne mi taşımak istiyorsunuz? Eğer klasörü istiyorsanız bunu deneyin.

Steam'a sağ tıkla dosya konumunu aç - userdata- 1043949040 klasörüne gir- 760 klasörüne gir- remote- 1259970- screenshots klasörüne girmeden klasörün üstüne sağ tıkla gönder masaüstü de.

Son düzenleme:
Steam'a sağ tıkla dosya konumunu aç - userdata- 1043949040 klasörüne gir- 760 klasörüne gir- remote- 1259970- screenshots klasörüne girmeden klasörün üstüne sağ tıkla gönder masaüstü de.

Hocam anlatamıyorum galiba klasörün masaüstünde olması istiyorum konuyu da öyle açtım.

Hocam pardon yanlış anlamışım dedikleriniz yaptım oldu teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…