Steam Far Cry 3 Açılmama Sorunu

azaz326

Kilopat
Daha fazla  
Dün G2A üzerinden oyunu alıp Steam üzerinden aktifleştirdim. Sonra yükledim oyun kuruldu fakat oyunu açtığımda Uplay sayfası açılıyor, sonra oyunun logosu geliyor fakat oyun açılmıyor. Nedeni ne olabilir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun Key'ini Uplay'dan da etkinleştirdiniz mi?
Uplay hesabınız da olmalı ve giriş yapmalısınız.

@er36po Oyun aktifleştirmiş zaten. Oyunun simgesine tıklıyorum uplay arayüzü açılıyor sonra ''sychnroyizing with your save games'' diyor sonra oyunun logosu geliyor fakat bir türlü başlamıyor. Acaba G2A'dan aldığım için sorun mu oluştu?

Bir ara G2A'da alınan oyunların Uplay tarafından geçersiz kılındığını duydum. Belki böyle bir durum söz konusu olabilir, ama emin değilim tabi.

Ancak şöyle de birşey olmalıydı; Siz o Key'i Steam'den etkinleştirmiş olsanız bile Uplay'in bu Key'i kabul etmemesi gerekirdi. Ki görünen o ki siz Key'i Uplay özerinde de aktifleştirmişsiniz. (sizin demeniz göre).

@er36po Evet ağabey, oyun uplay kütüphanemde de Steam kütüphanemde de gözüküyordu eğer sizin dediğiniz gibi bir durum varsa bir daha Ubisoft tarafından yapılmış bütün oyunları torrentten indireceğim, en azından daha sorunsuz olur.

Ben Far Cry 4'ü Uplay'de 240 küsür TL'ye Ön Siparişle aldım, ancak Uplay bana oyunu yollamadı/ hesabıma yüklemedi. Ben bunun özerinde belgelerle birlikte Upalay'den yardım istedim, sonuç hüsran.
Ben bu sefer oyunu ikinci kez Steam dan aldım.:kızgın:

Ben Far Cry 4'ü Uplay'de 240 küsür TL'ye Ön Siparişle aldım, ancak Uplay bana oyunu yollamadı/ hesabıma yüklemedi. Ben bunun özerinde belgelerle birlikte Upalay'den yardım istedim, sonuç hüsran.
Ben bu sefer oyunu ikinci kez Steam dan aldım.:kızgın:

Toplam kaç tl vermiş oldun şimdi far cry 4 için?
Ben g2a'dan RU aldım 35 TL, 240 TL nedir ya :dikkatli:

Abi şimdi bana satıcı oyunu hediye göndermiş gibi oldu yani oyun gift yolu ile geldi. Sonra kabul ettim sonra oyunu yükledim sonuç bu.

Abi şimdi bana satıcı oyunu hediye göndermiş gibi oldu yani oyun gift yolu ile geldi. Sonra kabul ettim sonra oyunu yükledim sonuç bu.

Sen bir de crack yaparak dener misin? Far Cry 3 crack only diye arat, değişecek dosyaların yedeğini al dosyaları değiştirmeden önce, steamden de uplayden de çık oyunu bi aç açılıyor mu ona bakalım.

Far Cry 4'ün 35 TL olmasının imkanı yok.
Şu G2A bir haltlar çeviriyor sanırım. :kararsız:

Satın aldığıma dair ilgili konu: https://www.technopat.net/sosyal/konu/far-cry-4-Ön-sipariş-ile-alındı-ama-key-gelmedi.128941/

RU keyler daha ucuz oluyor. Çalıntı olduğunu düşünmüyorum.
Far Cry 4 UPLAY CD-KEY RU - Buy cheap - G2A.COM

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı