Steam Far Cry 4 açılmıyor

ERKİN ÖZATİLA

Centipat
Daha fazla  
RAM
12
Ekran kartı
AMD Radeon R5 graphics
İşlemci
AMD A9 9
Steam Far Cry 4 açılmıyor DLL hataları veriyor yüklüyorum yine olmuyor Microsoft Visual paket DirectX'ler yüklü açılırken de hep siyah ekran da kalıyor şu an hiçbir şekilde açılmıyor çözümü ne yapabiliriz her çözümü yüzlerce deniyorum bir sonuç elde edemiyorum.

Dosya Ekleri

• 17037756789733315364074503772499.jpg
    17037756789733315364074503772499.jpg
    266,5 KB · Görüntüleme: 33
Başlık ile alakalı sorununuz çözüldüyse lütfen yeni bir konu oluşturun. Bu şekilde aynı sorunu yaşayan bir kişi çözümüne daha kolay ulaşacaktır.

Gerçi ilk başta da siyah ekranda kaldığını belirtmişsiniz. Gözümden kaçmış. Sürücülerinizi güncellediniz mi?

Başlık ile alakalı sorununuz çözüldüyse lütfen yeni bir konu oluşturun. Bu şekilde aynı sorunu yaşayan bir kişi çözümüne daha kolay ulaşacaktır.

Gerçi ilk başta da siyah ekranda kaldığını belirtmişsiniz. Gözümden kaçmış. Sürücülerinizi güncellediniz mi?
Güncel sürücülerim

Çözüm yolları üretin nolursunuz 2 çekirdekli işlemcim var nolursunuz

2 çekirdekli işlemcim var.

Sorunun kaynağı sanırım bu. Araştırdığım zaman oyunun iki çekirdekli işlemcilerde çalışmayacağı söylenmiş.

Aşağıdaki konuda çift çekirdekli işlemciler için bir çözüm paylaşılmış fakat bağlantı mevcut değil.

YouTube'da videosu mevcut. Yalnız herhangi bir sorumluluk üstlenmiyorum. Deneyip denememek size kalmış. Performans açısından da tatmin etmeyebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorunun kaynağı sanırım bu. Araştırdığım zaman oyunun iki çekirdekli işlemcilerde çalışmayacağı söylenmiş.

Aşağıdaki konuda çift çekirdekli işlemciler için bir çözüm paylaşılmış fakat bağlantı mevcut değil.

YouTube'da videosu mevcut. Yalnız herhangi bir sorumluluk üstlenmiyorum. Deneyip denememek size kalmış. Performans açısından da tatmin etmeyebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Link kırık yenileyin

Paylaşılan bağlantılar bana ait değil. O yüzden yapabileceğim pek bir şey yok. Programı aratarak farklı bir bağlantı üzerinden indirebilirsiniz.
Ağa çalıştıramıyorum oyunu

Paylaşılan bağlantılar bana ait değil. O yüzden yapabileceğim pek bir şey yok. Programı aratarak farklı bir bağlantı üzerinden indirebilirsiniz.
Hala da açılmıyor ki

Yeni konular

Geri
Yukarı