Steam Forza Horizon 4 yedekledikten sonra silmek

Miralay000

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yarın bilgisayarıma format atacağım bu yüzden Forza Horizon 4 oyununu yedekledim. Yedekledikten sonra diskte 21 GB yer kaldığı için şu an da oyunu sildim. Yedeklediğim klasöre baktım dosyalar duruyor. Şimdi ben format atınca yedeklediğim yerden direkt oyunu indirebilirim değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yedeklemeyi Steam'in Yedekleme ve Geri Yükleme aracı üzerinden mi yaptınız?

Eğer öyleyse, Steam uygulamasının sol üst köşesindeki "Steam" seçeneğine tıklayın.
"Oyunları Yedekle ve Geri Yükle..." seçeneğini seçin.
"Yedekten geri yükle"" seçeneğini seçin.
Yedeklediğiniz oyununun dosyalarını bulun.
Gerekli oyunları yüklemek için Steam pencerelerinden işleme devam edin.

Hızlı bir şekilde işlem gerçekleşecektir. Sorun çıkmaz.

Yedekledikten sonra silebilirsiniz.

Son düzenleme:
Yedeklemeyi Steam'in Yedekleme ve Geri Yükleme aracı üzerinden mi yaptınız?

Eğer öyleyse, Steam uygulamasının sol üst köşesindeki "Steam" seçeneğine tıklayın.
"Oyunları Yedekle ve Geri Yükle..." seçeneğini seçin.
"Yedekten geri yükle"" seçeneğini seçin.
Yedeklediğiniz oyununun dosyalarını bulun.
Gerekli oyunları yüklemek için Steam pencerelerinden işleme devam edin.

Hızlı bir şekilde işlem gerçekleşecektir.
Hocam oyunu yedekledim. Hem oyun yüklü hem oyunun yedek dosyaları yüklü olduğu için diskte yer az kaldı ve diske zarar gelir diye oyunu sildim. Yarın formattan sonra direkt sıkıntı olmadan yükleyebilirim değil mi?
Sorunumu çözdüm.

Hocam oyunu yedekledim. Hem oyun yüklü hem oyunun yedek dosyaları yüklü olduğu için diskte yer az kaldı ve diske zarar gelir diye oyunu sildim. Yarın formattan sonra direkt sıkıntı olmadan yükleyebilirim değil mi?
Evet, sorun çıkmaz. Steam'in aracından yaptıysanız yedeklemeyi, üstteki yöntemden yüklersiniz. Yok kendiniz dosyaları yedeklediyseniz, indirmeyi; dosyaların bulunduğu yere başlatırsınız, kendisi doğrular dosyaları.

Evet, sorun çıkmaz. Steam'in aracından yaptıysanız yedeklemeyi, üstteki yöntemden yüklersiniz. Yok kendiniz dosyaları yedeklediyseniz, indirmeyi; dosyaların bulunduğu yere başlatırsınız, kendisi doğrular dosyaları.
Steam aracından yaptım hocam. Peki hocam format atarken ekstra bir şey yapmam gerekiyor mu ? Yani ne bileyim format atarken yedeklediğim dosyalar silinmez değil mi ?

Steam aracından yaptım hocam. Peki hocam format atarken ekstra bir şey yapmam gerekiyor mu ? Yani ne bileyim format atarken yedeklediğim dosyalar silinmez değil mi ?
Yedek, Windows'un olduğu diskte değilse sıkıntı çıkmaz. Lakin aynı diskse o konuda bir fikrim yok, yanlış bilgi vermeyeyim.

Yedek, Windows'un olduğu diskte değilse sıkıntı çıkmaz. Lakin aynı diskse o konuda bir fikrim yok, yanlış bilgi vermeyeyim.
"Windows'un olduğu diskte değilse" derken flash bellekten mi bahsediyorsunuz hocam ? Ben yedeği D: diskine kurdum ve flash bellek kullanmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı