Steam gift gönderme

egedmrbs001

Hectopat
Daha fazla  
Ben bugün Steam indirimlerinden VALVE Complate Pack satın aldım. Bu paketi satın alırken altında uyarı olarak: Bu paketin içindeki oyunların bazıları sizde var. Bu oyunu arkadaşlarınıza hediye vermeniz için kütüphanenizde duracaktır. Gibisinden bir şey yazıyordu. Sonra arkadaşıma hediye etmek istediğimde nereden hediye edeceğimi bulamadım.
Bilgisi olan arkadaşlar varsa yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Envanterinizde Steam kısmına bakın.

Öyle yazmadığından eminim. Kendiniz için satın aldığınız paket içeriğini arkadaşlarınıza hediye edemezsiniz. Satın alırsanız sizdeki oyunlar boşa gider, olmayanlar hesaba eklenir.

Ayrıca Valve oyunları envanterde tutma özelliğini çoktan kaldırdı.

Öyle yazmadığından eminim. Kendiniz için satın aldığınız paket içeriğini arkadaşlarınıza hediye edemezsiniz. Satın alırsanız sizdeki oyunlar boşa gider, olmayanlar hesaba eklenir.

Ayrıca Valve oyunları envanterde tutma özelliğini çoktan kaldırdı.
Böyle yazıyor.
Screenshot_20190703-121034.jpeg

Asım Demir'in belirttiği gibi profilden envantere girip o oyunları hediye edebilirsiniz.

Gayet de öyle yazıyor.

411659

Bende öyle bir şey çıkmıyor. Ülkelere göre farklılık mı gösteriyor bu?

Bende yazan aynen şu şekilde;

Valve Complete Pack: According to our records, you already own one or more of the items included in this package on Steam.

If purchasing for yourself, you will not receive an extra copy of:

Counter-Strike
Counter-Strike: Condition Zero
Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes
Counter-Strike: Source
Counter-Strike: Global Offensive
Counter-Strike: Global Offensive - SDK

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı