Satılık Steam Gift Tüm Oyunlara Ek %22 İndirim - Cyberpunk 190 TL

ahmtkr61

Hectopat
House Flipper'ın 'The Flipper Bundle' paketi üzerinde pazarlık yapabilir miyiz?

siklon

Hectopat
Kendisiyle hızlı ve güvenilir bir alışverişimiz oldu. Kendisine teşekkür, size de tavsiye ederim.

first_fps

Centipat
Cyperpunk 2077 için en uygun teklifiniz nedir? Sistemim satılık olduğu için çok para vermek istemiyorum.

Kreinnar

Centipat
Şu anda satış yapmıyorum henüz yeterince bakiye birikmediği için ancak yarın yeterince bakiye olması muhtemel; itemları bugün tekrar satışa koydum.

En düşük yapabileceğim 190 TL olur hatrınız adına. İlgileniyorsanız tekrar mesaj atabilirsiniz, yeterince bakiye olduğunda geri dönüş yaparım.
Keşke oyunu almadan önce görseydim bunu :D Sağlık olsun.

first_fps

Centipat
Şu anda satış yapmıyorum henüz yeterince bakiye birikmediği için ancak yarın yeterince bakiye olması muhtemel; itemları bugün tekrar satışa koydum.

En düşük yapabileceğim 190 TL olur hatrınız adına. İlgileniyorsanız tekrar mesaj atabilirsiniz, yeterince bakiye olduğunda geri dönüş yaparım.
[email protected] mailime bir mesaj atar mısınız dönüş yapacağım size.

KS
sergun

sergun

Centipat
[email protected] mailime bir mesaj atar mısınız dönüş yapacağım size.
Satın almak istiyorsanız konu üzerinden belirtmeniz kâfi, kişisel e-posta adresimi paylaşmayı uygun görmüyorum. Yeterli bakiye olduğu zaman Steam profilimle beraber tekrar mesaj atarım; eklersiniz ve alışverişi gerçekleştiririz.

Yukarı