Steam Grand Prix Günlük Alınan Puan Nasıl Arttırılır?

Xesstiano

Kilopat
Ben günlük 100 maksimum puan alırken bazı arkadaşlarım günlük 1000-1500 maksimum puan alıyor. Benden daha az harcama yapmalarına rağmen. Bunun nedeni nedir? Ben nasıl daha yüksek puan alabilirim?

Ben bu olayı hiç anlamadım ama bilmeden 43 levele kadar yükseldim.

GTA V satın aldım sanırım bundan dolayı şu şekilde puan aldım;
9,288 PUAN HIZLANDIRILDI / 9,288 MAKS. PUAN.

Sayfada açıklamaları okursan puan'ın nasıl artacağını belirtmiş.
Bütün oyuncular 100 puanlık maksimum puan kapasitesiyle başlar ve katıldığınız her gün için bu kapasite 100 puan artar. Ayrıca Steam'de harcayacağınız her 1 TL için maksimum puan kapasiteniz 60 puan artar.

Bütün oyuncular 100 puanlık maksimum puan kapasitesiyle başlar ve katıldığınız her gün için bu kapasite 100 puan artar. Ayrıca Steam'de harcayacağınız her 1 TL için maksimum puan kapasiteniz 60 puan artar.
Ben daha önceden oyun almıştım, ama hala günlük 100 vermeye devam ediyor.

Günden kastı büyük ihtimalle yarış gününü belirtiyor. Yarışlar bitince baya yüklü puan geliyor. Mesela bana 4. gün yarışlarına kadar yarış bittiğinde baya puan geldi. Ama sonrasında 100 puan gelmeye başladı. Corgi takımında bulunuyorum. Ama bende sistemi tam olarak anlayamadım. Gelen puan ile hızlandırma basıp, rozet rütbesi kasıyorum.

Steam bu arayüzü iyi anlatamadığından özür bile diledi. Çeviri ya da anlatımda biraz sorun var.
Diğer yaşadığın sorunları direk Steam topluluk forumuna ya da desteğe iletmeni öneririm.

Ben anlamadım arkadaş. Her gün bu puanlar sıfırlanmıyor muydu? Çok saçma. Bir an 31'den 46ya yükseldim. Şimdi her gün 100 puan geliyor ve çok yavaş ilerliyor.

Sayfayı tamamen okudum hem İngilizcesini hem Türkçesini. Benim sorum maksimum puanı arttırma değil, günlük gelen maksimum puanı arttırmak. Ben ilk veya 2. gün katıldım bu olaya. Katıldığım gün 33'den 74'e çıktım. Diğer günlerde bana 100'er 100'er verirken bazı arkadaşlarıma 1000-1500 veriyordu günlük olarak. Bunu nasıl arttırabilirim diye sormuştum.

Yeni ay yılı etkinliğinde harcama yapmadıysan ya da o etkinlikten kalan token'ın yok ise yapacağın birşey yok. Ya alışveriş yapacaksın ya da Steam ne kadar verirse onunla yetineceksin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı