Steam GTA 4 bozuldu

ludeks

Kilopat
Selam, iyi sosyaller. GTA IV oynamaya başladım, Steam versiyonu stabil çalışmadığı için bir çözüm aramak istedim. İstemez olaydım. Oyunu 60 FPS oynamak için izlediğim Video'daki adımları takip ettim fakat düzelmedi. Bunun yanı sıra oyunum 800x600 Piksel'de kaldı. Oyunun dosyalarını doğruladım nafile, silip tekrar yükledim yine düzelmedi. Yardımınıza ihtiyacım var.

Oyun içi ayarları sıfırla.

Selam, iyi sosyaller. GTA IV oynamaya başladım, Steam versiyonu stabil çalışmadığı için bir çözüm aramak istedim. İstemez olaydım. Oyunu 60 FPS oynamak için izlediğim Video'daki adımları takip ettim fakat düzelmedi. Bunun yanı sıra oyunum 800x600 Piksel'de kaldı. Oyunun dosyalarını doğruladım nafile, silip tekrar yükledim yine düzelmedi. Yardımınıza ihtiyacım var.
İzlediğiniz videoyu atma şansınız varmı? Bizim için daha kolay olur.

İzlediğim video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorun da bu zaten. Grafik ayarlarım değişmiyor.
Grafik ayarlarının olduğu bir dosya vardır her oyunda ordan değiştirebilirsiniz gibi geliyor. Yada o dosyayı silip tekrar doğrulama yapın.

Hocam videoyu izlemek için vakit ayırabildiniz mi? Hikaye yarıda kaldıda. Çözüm elde edemedim ne yazık ki. Bir bilgi edindiyseniz paylaşabilir misiniz?
Bişey çıkaramadım hocam valla üzgünüm. Steam destek ile konuşmak dışında çok yaratıcı çözüm yok maalesef.

Bişey çıkaramadım hocam valla üzgünüm. Steam destek ile konuşmak dışında çok yaratıcı çözüm yok maalesef.
Kullanıcı config ve grafik ayarlarının olduğu dosyayı silmek lazım muhtemelen. Ama yanlışlıkla save dosyaları silinmemeli.
Gerçekten şaka gibi.. Bütün ayarları değişebiliyorum video ayarı bir türlü değişmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı