Steam GTA 5 149 TL

hfghfghf.png

Bayramda 100 lira falan düşerse asla affetmem.
Bayramda düşmez. Steam bizim bayramımıza indirim yapmıyor maalesef. :D Önümüzde eğer başka bir indirim yoksa yılbaşı indirimlerinde düşme olasılığı var. Bazen hafta ortası ve hafta sonu indirimleri de oluyor. Bunun haricinde indirim yakalarsam burada bulabilirsiniz.

Para tuzağı değilde, büyük indirimler arasındaki çerezler gibi düşün onları. Bu büyük indirimler sırasında tüm oyunlar indirime giriyor. Ben oyunların çoğunu indirim sırasında alıyorum. Hatta birkaç oyun dışında tüm oyunlarımı indirimlerde aldım. Örneğin GTA V şimdi 179 lira ise (indirimsiz) o zaman 90 lira, hatta çok daha aşağılara inebilir. Şimdi 300 liraya alacağınız 2 oyun yerine, bu yılbaşı 5-6 tane AAA oyun alabilirsiniz.

Cadılar bayramı indirimi de var, onu unutmayın. Tüm oyunlar indirime girmese de birçok oyun giriyor.
Aynen doğru onu atlamışım. :)

Hadi ya. Peki bu steamde %20-30 indirimli oyun satanlar oluyor. Gerçek mi onlar yoksa para tuzağı mı? @EmreCanTuna @nonameaccount
Büyük indirimler her zaman olmuyor. Belli günleri var ve bu günlerin arası çok uzun. Bu nedenle araları doldurmak için çeşitli indirimler yapılıyor. Para tuzağı olduğunu düşünmüyorum. Örneğin şuan Grid 2 indirimde (12,25 TL) ve indirimi gayet güzel. Büyük indirimlerde de hemen hemen oyun bu fiyata düşüyor. Yani eğer şimdi alırsan zararlı çıkmazsın. Büyük çaplı indirimleri takip edin. Orada oyun ne kadara düşüyorsa bu küçük indirimlerdeki oyunları da onlara göre alırsınız. Mesela dersiniz bu oyun şimdi 15 TL olmuş ama yılbaşında 10 TL olduğunu gördüm. Şimdi almayıp beklersiniz. Böylelikle paranız cebinizde kalır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı