Steam GTA 5 Sebepsiz Ban Yemek

Evvet şimdi çok güzel bir soru kardeşim. Facebookta bir grup mevcut adı aklımda değil şuan. Rus bir arkadaş bizim gariban Türk arkadaşların serverlarına girip sürekli heistlere katılıyor ve milleti ışınlayıp duruyor. Video ile kanıtları bile mevcut ancak Rockstar umursamıyor ve ticketlere bakmıyor. Bende ban yedim gta 5 de hemde öyle güzel ban yedim ki. Online oynadım aylarca ruslardan parayı kırdık ban yemedik. sonra nette gördüm e30 yaması yaptım 2. vitese takamadan banladı (story mod) interneti kesmemiştim. 15 gün gibi bir ceza yedim. Açıldı yine millet bize para atıyor evler arabalar ooh RS uyuyor banlamıyor. Ve Türkçe yama yaptım perma ban yedim :) Senin anlayacağın dostum hile yapacaksan al çünkü işini bilen hiçbir hileli banlanmıyor :) ancak bizim gibi gariban isen kapıda gördüğün arabayı alamıyor ve oyunda görmek istiyorsan. Yükleme ekranında banlanırsın haberin olsun :) Solo oynayacak isen satın almanı tavsiye etmem internette nasılsa mevcut. Crack karşıtıyım ancak bu insanların parayı alıp ilgilenmediğini bildiğim için hakları size geçmez. Hakkını ve parasını yediği masumlara ses etmediği hilecilere saysınlar :)

1000 saat kadar hilesiz oynadım ve ban yemedim. Bir 500 saat boyunca da Forcehax ile oynadım yine yemedim. Başka bir hileci üzerime para attı diye 30 gün boyunca ban yedim ve ilerlemem sıfırlandı. Kısacası hile kullansanız bile genelde problem olmuyor. Sadece üzerinize 4-40 bin para çantası atanlardan kaçınız. Şimdi Social Club anahtarı aldım ve 500 oldum, 1.000.000.000 param var ve ban yemiyorum. En ufak bir suçunuz dahil varsa bu Rockstar'ın son kararı oluyor ve açtıramıyorsunuz. Ticket size otomatik cevap atıyor. Rahatlıkla alıp oynayabilirsiniz. Üzerinize para atan varsa direkt sunucuyu terk edin (Find New Session) ve o parayı harcamayın. Paranın yanında durup toplarsanız isteğiniz olduğu belli oluyor ve açtıramıyorsunuz. 3 gün içerisinde ban yemezseniz o aldığınız parayı harcayabilirsiniz. :)

Rockstar bir tek para hilelerini önemsiyor. Para hilesi yoksa ban atmaya bile uğraşmıyorlar.

Oto cevap verilmesini iyi birşey sanıyor olabilirsin ama şunu bilin ve araştırın ban yiyip oto cevap almayan 1 kişi yok :) Muhattap yok kimse sebep sormuyor ban mı yemiş boşver la aldık biz parasını onun diyen yazılımcı topluluğu. Almak isteyen 180 tl ile gitsin güzel bir yemek yesin ark veya rust oynayın arkadaşım. Baseme hileli saldırdı diye ticket attım ilk 15 dk içinde oto cevap 2 saat sonra cevap geldi. Kaybım telafi edildi üstüne 80 90 tl değerinde item hediye ettiler. Gta gibi umursamaz bir tavrı yok bu kişilerin. En ufak suçun dahi varsa banlanmazsın ama yeni update geldiğinde sw lerinde lag var diye oyuna sokmazlar seni. Onu bile yaşadık bu oyunda. Kimse gta nın ve yapımcı şirketin güzel bir yönünü söyleyemez :) parasını haketmeyen bir oyun aldığıma pişmanım. 3 ayda bir güncelleme geliyor 35 oyunum içinde en az düzeltme ve hileye karşı olan oyundur. Fixlemek umurlarında değil update harici kesinlikle hile fixlemezler. Örnek sirius hack 6 ay önce vardı hala da var. 1 satır kod eklenmedi hileye sadece konumları değiştirip yeni sürümü atıyor arkadaş ve oyundan daha hatasız çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı