Steam GTA 5'i açarken "you are launching GTA 4 from a Steam account linked to a different." hatası

Sahkalid

Decapat
Daha fazla  
"You are launching Grand Theft Auto V from a Steam account linked to a different Social Club user. You need to log out of the Rockstar Games Launcher and log in with a different Social Club user to continue."hatasını alıyorum. Ne kadar uğraştıysam da çözemedim. Birkaç yerde çözüm gördüm fakat çoğu olmadı. Yardımcı olabilir misiniz?
Notlar: Oyun orijinal öncelerinde girebiliyordum fakat şimdilerde PC değiştirdim ve artık giriş yapamıyorum. Bu tür bir hata alıyorum. Önceki bilgisayarımdan falan bir ayar mı yapmam gerekiyor, ne gerekiyor?

GTA 5 açarken GTA 4 hatası mı alıyorsunuz?
Social Club hesabınız başka bir hesaba bağlanmış gibi görünüyor. Rockstar Games üzerinden ticket atarak bağlantısını kesip şu anda kullandığınız hesaba bağlayın.

GTA 5 mi GTA 4 mü hocam?
yanlış yazmışım normalde gta 5 :)

Social Club hesabınız başka bir hesaba bağlanmış gibi görünüyor. Rockstar Games üzerinden ticket atarak bağlantısını kesip şu anda kullandığınız hesaba bağlayın.
Yanlış yazmışım normalde gta 5 hatası almaktayım

Hangi bölüme ticket atmalıyım acaba yardımcı olur musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı