Steam GTA 5'i Epic Games'e aktarma

SlayerDark

Hectopat
Arkadaşlar selam, benim Epic Games'te GTA 5 mevcut ve indirilmiş halinde, arkadaşımın Steam hesabına bağlandım ve orada GTA 5'i indirmem gerektiğini gördüm. Epic Games'te inmiş olan GTA 5'i Steam'a nasıl aktarabilirim? Veya bu mümkün bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, benim Epic Games'te GTA 5 mevcut ve indirilmiş halinde, arkadaşımın Steam hesabına bağlandım ve orada GTA 5'i indirmem gerektiğini gördüm. Epic Games'te inmiş olan GTA 5'i Steam'a nasıl aktarabilirim? Veya bu mümkün bir şey mi?

Steam üzerinden indirmeye başlatın birkaç MB indikten sonra durdurun ve Steam'i kapatın. GTA V klasörünü steamapps > common > downloading > orada GTA V ile ilgili dosya içine GTA V klasörü içerisindeki dosyaları atın. Ardından Steam'i açın. Otomatik dosya doğrulama yapacak.

Mümkün değil. Ancak hesaplarınız bağlayarak arkadaşlarınızla beraber oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı