Steam GTA V iade etmeli miyim?

Shfly

Hectopat
Geçen yaz indirimlerinde Steam üzerinden GTA V satın almıştım ama bi'kaç ay sonra Epic Games oyunu ücretsiz yaptı. Epic Games nimetlerinden faydalanarak oyunu ücretsiz bir şekilde Epic Games hesabıma aldım. Şimdi, sorum şu; ben Steam üzerindeki GTA V'i iade etsem herhangi bir sorun yaşar mıyım? Epic Games, FiveM'de herhangi bir sıkıntı yaratır mı?

GTA V'i kaç saat oynadınız mesela üzerinden epey zaman geçmiş 2 saaten fazla oynadıysanız iade işlemi olmayacaktır.

Oyun kütüphanenizde 1 aydan az bir süredir duruyorsa ve toplam oynama saatiniz 2 saati geçmediyse sanırım sıkıntı çekmeden iade ediliyor. Ama bu süreyi geçtiyseniz maalesef olmuyor.

Düzenleme: Herkes 14 gün dedi fakat ben 1 ay olarak biliyordum. Doğrusu 14 gün galiba.

Son düzenleme:
Epic Games sıkıntı yaratmaz da geçen yıl aldığın şeyi nasıl iade edeceksin?

Geçen yaz indirimlerinde Steam üzerinden GTA V satın almıştım ama bi'kaç ay sonra Epic Games oyunu ücretsiz yaptı. Epic Games nimetlerinden faydalanarak oyunu ücretsiz bir şekilde Epic Games hesabıma aldım. Şimdi, sorum şu; ben Steam üzerindeki GTA V'i iade etsem herhangi bir sorun yaşar mıyım? Epic Games, FiveM'de herhangi bir sıkıntı yaratır mı?
İade edemezsiniz. Sebebi ise 2 hafta süreyi geçmiş ounlar iade edilmiyor.

Steam'den satın almış olduğunuz oyunu satın alma tarihinden itibaren 14 gün içerisinde 2 saatten fazla oynamamak koşuluyla iade edebilirsiniz. Dolayısıyla talebiniz olumsuz sonuçlanacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı