Steam GTA V Ödeme Hatası

radileo

Hectopat
Daha fazla  
Yılbaşı indiriminden yararlanarak oyunu almak için başka bir siteden 100 TL'ik cüzdan kodu almıştım. Hesabıma tanımlattırdım. 105 TL gibi bir rakam oldu. 2 TL eksikti ödeme yapmak istediğimde bunu bilgilendiren bir yazı gördüm ''sadece 2 TL'lik'' eksikliği kartımdan çekeceğini düşündüm fakat oyunu direk olarak kredi kartından çekmiş. Bunun farkına sonra vardım öncellikle hesabımda paranın bug olarak kaldığını düşünüp kontrol amaçlı bir oyun satın aldım. O zaman durumu anladım. Daha sonra satın aldığım oyun direk iade ettim, para 6 saatlik süre içinde cüzdanıma tekrar geldi. Toplululuk pazarından eksilk olan 2 TL'lik meblayı temin etmek için pazara ürün koydum. Cüzdanımda şuan yeterli miktar var. Oyunun %50'lilik kısmını da indirmiş bulunuyorum. Kredi kartımdan çekilen oyun ücretinin kartıma geri yatırılmasını, oyunun ücretinin steam cüzdanımdan çekilmesini talep eden bir ticket açtım çünkü oyunu tekrar indirmek çok zor ve uzun bir süreç. Sizce destek sistemi ne zaman cevap verir, çözüm bulurlar mı ?

Diğer sorum oyunu indirsem yedeklesem, kredi kartımdan çekilen ücreti iade ettirip, cüzdanımdaki miktardan tekrar alsam yedeklediğim oyundan oyunu açabilir miyim ? Sıkıntı olur mu ?
Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı