Steam Guard Aktif Telefonun Bozulması

MOBeyusuf

Kilopat
Daha fazla  
Selamün Aleyküm gençler,
Herkes gibi ben de steam mağduruyum.Yani yok böyle bir şey abi...Biliyorsunuzdur Steam'e geçenlerde bir güncelleme geldi ve takas süresi 15 güne uzadı. Bir arkadaşım da dedi ki Steam Guard diye bir şey var bi hafta kullanınca anında takas yapabiliyorsun ben de aktifleştirdim ama telefonum bozuldu. CS'de eşya satacağım satamıyorum abi steam guarddan onayla diyor.Steam guardı kaldıriyim dedim de kaldırmak için telefona gönderilen SMS kodunu giriniz.Ne yapacağım bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam Guard'ı aktifleştirdiğiniz sırada size telefonda bir sıkıntı yaşanırsa resetleme yapmanız için bir kod gösteriyor ve bunu kayıt etmenizi söylüyor. Bunu kayıt etmediyseniz yapacak birşey yok maalesef.

Steam Guard'ı aktifleştirdiğiniz sırada size telefonda bir sıkıntı yaşanırsa resetleme yapmanız için bir kod gösteriyor ve bunu kayıt etmenizi söylüyor. Bunu kayıt etmediyseniz yapacak birşey yok maalesef.
Doğrumu diyorsun sen ya bende aynı sorunu yaşıyorum bayagıda para yatırmıştım. :(

Bende steam guarda geçtim sonra telefonumu formatladim. Tabi steamı unuttum seninle aynı duruma düştüm fakat gmail yolu ile tekar aldim. Gmail üzerine çevirmeyi dene tekrar.

Bende steam guarda geçtim sonra telefonumu formatladim. Tabi steamı unuttum seninle aynı duruma düştüm fakat gmail yolu ile tekar aldim. Gmail üzerine çevirmeyi dene tekrar.
Nasıl deneyeceğim ? Facebook üzerinden detaylı anlatabilir misin ?
Efe Tümer | Facebook şimdiden teşekkür ederim.

Recovery yani kurtarma kodunuz yok mu? SIM kartınızı başka bir telefona takıp, ona SMS atılsın.

Cevaplarınız için teşekkür ederim ama sorunum çözüldü. Steam Support'ta sorunumu konu olarak açtım ve oradaki biriyle konuştum. Konuyu İngilizce açtığım için karşıma yabancı biri çıktı ama siz Steam Support'ta konu açacaksanız sorununuzla ilgili, Türkçe açın. Çünkü Steam Support'ta Türkler de varmış.

Gençler Çözdüm Ama Telefon Numaram 2 taneydi biri bozuldu ama birisi babamın telefonunun üzerineydi internet steam sayfasına giriş yapın daha sonra bu koda artık erişimim yok gibi bir seçenek var ona basın telefonun son 2 rakamı görünücek ordan hangisi oldugunu anlayıp gelen kodu yazın diğer türlü olmuyor Malesef:cry:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı