Steam Guard aktifleştirmek

FeakGlobal

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kasap
İyi forumlar. Benim birkaç tane Steam hesabım var, arada bir takas atmam falan gerekebiliyor. Steam Guard aktif değil iken 15 gün takas bekleme süresi var. Şimdi iki sorum var birincisi şu, o hesaplarımın hepsini telefonuma bağlasam nasıl olur? Çok değerli hesaplar değil. Ama korktuğum şey forumlarda gördüğüm "anlamadığım bir biçimde VAC yedim" yazıları, böyle bir şey var mı? Çünkü öyle bir şey olursa benim ana hesabımda gider -ki ana hesabım çok değerli.
2-) Steam Guard'ı aktifleştirmek, kaldırmak gibi 7 gün takas banı veriyor mu?
- Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi forumlar. Benim birkaç tane Steam hesabım var, arada bir takas atmam falan gerekebiliyor. Steam Guard aktif değil iken 15 gün takas bekleme süresi var. Şimdi iki sorum var birincisi şu, o hesaplarımın hepsini telefonuma bağlasam nasıl olur? Çok değerli hesaplar değil. Ama korktuğum şey forumlarda gördüğüm "anlamadığım bir biçimde VAC yedim" yazıları, böyle bir şey var mı? Çünkü öyle bir şey olursa benim ana hesabımda gider -ki ana hesabım çok değerli.
2-) Steam Guard'ı aktifleştirmek, kaldırmak gibi 7 gün takas banı veriyor mu?
- Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler.
SG'yi etkinleştirince 15 takas banı veriyor diye biliyorum. Ya da kapatınca ikisinde de veriyor. 7 de olabilir.

VAC keyfi ban atmaz o kişiler genelde hile kullanmayı kabullenemeyen kişiler. Öyle boş yere ban yemezsiniz merak etmeyin. Geçen forumda haksız VAC yedim diyen birisini gördüm maç kayıtlarını attı adamda aimbot var.
Ben de öyle düşünüyordum aynı kişiler için, sanırım aktifleştireceğim. Teşekkürler.

SG'yi etkinleştirince 15 takas banı veriyor diye biliyorum. Ya da kapatınca ikisinde de veriyor. 7 de olabilir.
Etkinleştirdim, sonra bir item takas ettim, ban yok. Ama kaldırınca 7 gün ban var teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı