Steam Guard aktifken hesap çalınır mı?

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Steam destekten destek aldım ve şunları uygulayın vb. şeyler dediler ben zaten uyguladım ve bunlardan biri mobil kimlik doğrulayıcı. Arkadaşlar sizce mobil kimlik doğrulayıcı yaptıktan sonra hesap bilgilerimi kod dahil kimseye vermezsem hesabım çalınır mı? Hacklenmekten korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Steam destekten destek aldım ve şunları uygulayın vb. şeyler dediler ben zaten uyguladım ve bunlardan biri mobil kimlik doğrulayıcı. Arkadaşlar sizce mobil kimlik doğrulayıcı yaptıktan sonra hesap bilgilerimi kod dahil kimseye vermezsem hesabım çalınır mı? Hacklenmekten korkuyorum.
Aynı tedirginlik bende de var. Bu aralar fiziksel ve dijital hırsızlıklar çok arttı.

Yakın bir zamanda CS:GO'nun çalışanı tarafından dosyaları sızdırılmıştı ve insanların hesapları çalınmıştı bir daha böyle bir durum olacağını düşünmüyorum. Onun için Mobile gelen şifrenizi kimseye vermezseniz bir şey olmaz.

Her gün giriş yaptığınız bilgisayardan oturumu kapatıp tekrar girmeye çalışsanız dahi yine de Guard kodu ister. Her zaman açık tutun. Telefonunuza erişemedikleri sürece hiçbir şey olmaz. Bir de ne olur ne olmaz her gelen linke tıklamayın.

Tanımadığınız kişileri eklemeyin. Steam mesajlarından gelen bağlantılara tıklamayın. Ayrıca Steam hesabınızla CS:GO skin siteleri gibi sitelere giriş yapmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hiçbir güvenlik aşılamaz değildir. Steam'de açık falan bulunursa belki. Çok çok düşük ihtimal. Zaten kolayca geri alabilirsin. Alışveriş yaptığın kart bilgileri gibi bazı özel soruları bilince direkt veriyorlar. Korkma.
peki gmailine gelen kodları gösteren hacker uygulaması varmı?
Tanımadığınız kişileri eklemeyin. Steam mesajlarından gelen bağlantılara tıklamayın. Ayrıca Steam hesabınızla CS:GO skin siteleri gibi sitelere giriş yapmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Lütfen yardım edin ya rahat değilim kaç gündür. Benim korkum gmailine gelen steam kodun adam bir program kullanarak görüp girmesi ve hesabi çalması böyle birşey mümkünmüdür?

Lütfen yardım edin ya rahat değilim kaç gündür. Benim korkum gmailine gelen steam kodun adam bir program kullanarak görüp girmesi ve hesabi çalması böyle birşey mümkünmüdür?

Son düzenleme:
Peki gmailine gelen kodları gösteren hacker uygulaması var mı?

Lütfen yardım edin ya rahat değilim kaç gündür. Benim korkum gmailine gelen Steam kodun adam bir program kullanarak görüp girmesi ve hesabi çalması böyle bir şey mümkün müdür?

Lütfen yardım edin ya rahat değilim kaç gündür. Benim korkum gmailine gelen Steam kodun adam bir program kullanarak görüp girmesi ve hesabi çalması böyle bir şey mümkün müdür?

3 yıl sonra da olsa cevap vereyim dostum hack olayları gelişti en kolay örneğini verim okulda arkadaşıma SMS geliyor bağlantıya tıklıyor telefon gg 5dakikada tum numaralar Gmail'ler şifreler çalınıyor yani bilgisayarinda güvenliği yüksek tut bilinmeyen yerlerden birşeylet indirme CS:GO skin sitelerine kayıt olma(tam bilmiyorum güvenilir sitesi var mı) ve Gmail'ini 2. doğrulama ekle unutursan bulursun böylelikle onun dışında Steam tüm korumalarını açarsın ama gene de unutma güvende olamazsın.

Geri
Yukarı