Steam hesap çalınır mı?

Ozan999

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce bir siteye giriş yaptım, Steam giriş bilgileriniz paylaşılmayacaktir diyordu. Bende bilgilerimle giriş yaptım guard sordu ve giriş yaptım siteye daha sonra vazgeçip çıktım hesabım çalınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar az önce bir siteye giriş yaptım, Steam giriş bilgileriniz paylaşılmayacaktir diyordu. Bende bilgilerimle giriş yaptım guard sordu ve giriş yaptım siteye daha sonra vazgeçip çıktım hesabım çalınır mı?

Sitenin yangın bir sitemi olup olmadığına göre değişir, ne olur olmaz şifre değiştirin.
7 Ocak 2021 😃 belki hala işine yarar

arkadaşlar sanırsam forumu bırakmıs en sonki konusu 7 Temmuz 2021 de açmış en son mesajda 23 Eylül 2021

Kardo bazı hesabına ulaşabiliyorsan çalınmamıştır. Ben daha önce çaldırdım hesap senin gibi Gmail şifre girdim Steam Guard'ı da girdim ardından hesaba erişemedim direkt hesap yok oldu ama sonra Steam desteğe başvurdum geri aldımda sorun yokta yani hesabına erişebiliyorsan hiçbir sorun yok güvenilirdir.

O kadar giriş yaptıysan ve bir şey olmadıysa daha olmaz. Normalde direkt hesabın elinden gidiyor.

Geri
Yukarı