Steam Guard kod girme ekranı gelmiyor veya geç geliyor

Hayoges

Decapat
Makaleler
1
Normal şartlar altında 1. ekran görüntüsündeki gibi gelen ekran, 2. ekran görüntüsünde kalıyor. Kod ekranının gelmesi için Steam'i Görev Yöneticisinden kapatıp açmam gerekebiliyor ve bu şekilde yaptığım halde tekrar bu işlemi 3-4 defa tekrarlayıp yapınca 1.ekran görüntüsündeki ekran gelebiliyor veya 1-2 dk süreyle beklediğimde Guard kod giriş ekranı geliyor.

Steam'i baştan kurdum, sorun çözülmedi. Daha önce konu açılmış ama benim gibi detaylı fotoğraf atıp soran olmamış (veya derdini tam anlatamamış) ve haliyle sorunu da çözülememiş. Başka önerisi olan, bu sorunla alakalı bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyor olacağım.

Dipnot: Birden fazla Steam hesabı kullandıgım oluyor ve bunlar arasında hızlı geçiş yapmak istiyorum, yoksa bu şekilde hesaplar arasında geçişim dakikalarımı alıyor.

1.EKRAN GÖRÜNTÜSÜ:
dd1.JPG

2.EKRAN GÖRÜNTÜSÜ:
d2d2.png

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de var, yardımlarınızı bekliyoruz.
Şifre girme ekranının gelmesini epey bir bekledim sonrasında hesabı açıp steam guard özelliğini kaldırdım. Hesabın güvenliği biraz riske girse de sorunu bu şekilde çözdüm.

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de mevcut, ancak telefon internetini pcye bağladığımda sorun çözülüyor. Türk Telekom Fiber altyapısına yeni geçtim. Türknet kullanıyorken böyle bir sorun yaşamıyordum. Siz hangi altyapıyı veya hangi sağlayıcıyı kullanıyorsunuz?

Geri
Yukarı