Steam Guard kodu nasıl kaldırılır?

theKerimYildiz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam. Okul telefonumu aldığı için Steam hesabıma giriş yapamıyorum. Steam Guard kodu kaldır deyince r ile başlayan hatırlatma kodu istiyor. Bilmediğim için hatırlamıyorum diyorum destek talebi aç dedim. Tüm derdimi güzelce anlattım. Cevap olarak telefonunuza kod gelecek onay verin diyor. Ama telefona erişimim yok işte yazmama rağmen anlamamışlar. Tekrar destek talebi aç deyince de zaten destek talebiniz var diyor. Mail olarak derdimi anlatarak yazdım cevap olarak siteden destek talebi açın denmiş. Tamamen kilitlendim kaldım resmen. Yardımcı olursanız seviniriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zamana kadar terim belgeselini tekrar tekrar izleyin hocanın yanında terim edasıyla durursanız bir daha alamaz telefonunuzu.

Var olan destek talebinizi çözüldü olarak işaretleyebiliyorsanız o şekilde yapın ve silinsin. Daha sonrasında yine açın ve sadece e-posta erişimim var diyin. Sahiplik kanıtı isteyecekler. Hatta talebi açarken onlar istemeden bile bu hesapta kullandığınız ödeme / kredi kartı bilgilerini veya hesabınızda daha önce etkinleştirdiğiniz oyun kodlarını bir köşede tutuyorsanız onları da yazabilirsiniz.

Buradan destek talebi açtınız değil mi? : Steam Guard Mobil Kimlik Doğrulayıcımı sildim veya kaybettim

Kaynak: Sahiplik Kanıtının Sağlanması

Var olan destek talebinizi çözüldü olarak işaretleyebiliyorsanız o şekilde yapın ve silinsin. Daha sonrasında yine açın ve sadece e-posta erişimim var diyin. Sahiplik kanıtı isteyecekler. Hatta talebi açarken onlar istemeden bile bu hesapta kullandığınız ödeme / kredi kartı bilgilerini veya hesabınızda daha önce etkinleştirdiğiniz oyun kodlarını bir köşede tutuyorsanız onları da yazabilirsiniz.

Buradan destek talebi açtınız değil mi? : Steam Guard Mobil Kimlik Doğrulayıcımı sildim veya kaybettim

Kaynak: Sahiplik Kanıtının Sağlanması
Hocam hesabıma giriş yapamadığım için talepleri göremiyorum, göremediğim için silemiyorum. Ayrıca dediğiniz yerden destek talebi açtım evet.

Hesabıma giriş yapamadığım için talepleri göremiyorum, göremediğim için silemiyorum.
Demek ki talebi göndermeden önce bu bilgileri yazmak gerekiyordu ilk mesajınıza. Dediğiniz gibi var olan talep kaldırılmıyorsa o talep kapanana kadar beklemek gerekecek. Hesabınıza giremediğiniz için de karşılıklı mesajlaşma gibi bir işlem de yapamıyorsunuz doğal olarak. Ama talebi açmadan önce neleri yazmanız gerektiğini belirtmişler.

Geri
Yukarı