Steam Guard Sorunu

emrecankaradag

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Ben eski telefon numaram ile Steam'i eşleştirmiştim. Şimdi telefonumu sıfırladım ve Steam'e şifremi girdiğim zaman guard kodu istiyor. Erişimim yok deyip eşleşmiş olan numarama kod göndere tıklıyorum ve eski numarama kod gönderiyor. Kurtarma kodu da yok elimde. Hesaba hiçbir şekilde erişim sağlayamıyorum. Yardım eder misiniz?

Dostum bu telefon numarasına erişimim yok de. Keşke sıfırlamadan önce Steam guardı kaldırsaydın.
benim telefonum şarjı bittigi zaman şarj aletinden çıkarıp başka bir şarj aletine takıldığında kafayı yiyor açıldığı zaman durmadan haritalar durduruldu google durduruldu yazıyor hiç bir şekilde durduramıyorum tek çare sıfırlamak.. yani öyle bir şansım yoktu. Bu arada telefonun şarj aletini telefon kapalı iken değiştirmemim sebebi diğer şarj aleti çok yavaş şarj ediyordu yeni bir kablo ile denerken oldu. :(
Tam hatırlamıyorum ama biraz kurcalayınca e-posta yolu ile kod gönderip sıfırlıyorlar.
lütfen yardım eder misin ? hala yapamadım ve nereden yapmam gerek bilgisayardan mı telefondan mı
Destek ile iletişime geç. Sıfırlama ya da kaldırma seçenekleri var; telefona gelen SMS ile halledebilirsin.
hesaba bağlı telefon numarasını kullanmıyorum ki

benim telefonum şarjı bittigi zaman şarj aletinden çıkarıp başka bir şarj aletine takıldığında kafayı yiyor açıldığı zaman durmadan haritalar durduruldu google durduruldu yazıyor hiç bir şekilde durduramıyorum tek çare sıfırlamak.. yani öyle bir şansım yoktu. Bu arada telefonun şarj aletini telefon kapalı iken değiştirmemim sebebi diğer şarj aleti çok yavaş şarj ediyordu yeni bir kablo ile denerken oldu. :(

lütfen yardım eder misin ? hala yapamadım ve nereden yapmam gerek bilgisayardan mı telefondan mı

hesaba bağlı telefon numarasını kullanmıyorum ki
PC telefon farketmez. Dediğim gibi nasıl oluyo tam hatırlamıyorum ama kurtqrma koduna erişimim yok ardından telefon numarama erişim yok şeklinde olabilir arkasından kayıtlı maile normal guard kodu gibi kod yollanıyor ve güvenlik seviyesi mail kademesine düşüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı