Steam Guard'ı PC'de kullanmak ile ilgili bu video gerçek mi?

Suiceninsan

Attopat
YouTube'da adamın yorumunu gördüm. Kim bu acaba diye kanalına tıklayınca böyle bir video gördüm. Uzun süredir Steam Guard'ı PC'de kullanmak ile araştırma yapıp kayda değer bir şey bulamamıştım. Şimdi böyle bir video gördüm hesabın şifre ve kullanıcı adını uygulamaya vermeden önce kullanan varsa ona danışayım diye düşündüm. Her ne kadar açık kaynaklı olsa da kullanan var mı önce ondan fikir alayım diye soruyorum bu soruyu. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Video linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tür yazılımlarla uğraşmamanızı öneririm. Tabii % 0,02191 ihtimalle bir kişi liralarca para yatırdığı steam hesabını buralara girer. Akıllı bir insan hesabının 10 dakikada çalınabileceğini anlayabilir.

Edit : Kesinlikle önermiyorum internette yorumları okuyabilirsiniz :D

Gerçek olsa bile, hesap bilgilerinizin güvende olacağını sanmıyorum.
Açık kaynaklı ama? @Noctis Lucis Caelum @ZvS

Bir de kullanan varsa o cevaplarsa sevinirim.
GitHub - Jessecar96/SteamDesktopAuthenticator: Desktop implementation of Steam's mobile authenticator app kütüphane bu. Baya kişi de kullanıyormuş.

@ZvS hocam internetteki kötü yorumları mı kastettiniz? Ben göremedim de varsa link atar mısınız?

Açık kaynaklı ama? @Noctis Lucis Caelum @ZvS

Bir de kullanan varsa o cevaplarsa sevinirim.

GitHub - Jessecar96/SteamDesktopAuthenticator: Desktop implementation of Steam's mobile authenticator app kütüphane bu. Baya kişi de kullanıyormuş.
Youtubeda yorumlardan 1 tanesinde okudum. Ücretsiz CS:GO ile rank kasılan bir arkadaşın hesabı çalınmış.

Bu neye benziyor biliyor musunuz ? 3. Bir yazılım olmasına rağmen '' Çiftlik Bank '' muhabbetine benziyor. '' Bu kadar insan bilgisiz olamaz bende niye yapmayayım ki ''. Telefonunuz var ise bunlarla uğraşmayın yoksa bile sadece mail kalsın.

Zamanında telefonum olmadığı için bunu kullanıyordum takas vs. ile uğraştığım için.
Sıkıntı olmamıştı ama şimdiki aklım olsa kullanmazdım.

Youtubeda yorumlardan 1 tanesinde okudum. Ücretsiz CS:GO ile rank kasılan bir arkadaşın hesabı çalınmış.

Bu neye benziyor biliyor musunuz ? 3. Bir yazılım olmasına rağmen '' Çiftlik Bank '' muhabbetine benziyor. '' Bu kadar insan bilgisiz olamaz bende niye yapmayayım ki ''. Telefonunuz var ise bunlarla uğraşmayın yoksa bile sadece mail kalsın.
Yok hocam maFile için baktım. Böyle Authenticatorlar'da bulabiliyorsun Steam Account'unun maFile'sini. Telefonda vs. bulamıyorsunuz.
Zamanında telefonum olmadığı için bunu kullanıyordum takas vs. ile uğraştığım için.
Sıkıntı olmamıştı ama şimdiki aklım olsa kullanmazdım.
Niye kullanmazdınız?

Bu tür yazılımlarla uğraşmamanızı öneririm. Tabii % 0,02191 ihtimalle bir kişi liralarca para yatırdığı steam hesabını buralara girer. Akıllı bir insan hesabının 10 dakikada çalınabileceğini anlayabilir.

Program açık kaynaklı giriş bakabilirsiniz ne nereye gönderiliyor diye.
Çok paranoyaksanız kendiniz build edebilirsiniz.
Gereksiz yere uygulamayı kötülemeye gerek yok.

Github'tan indirdiğiniz sürece bir şey olacağını sanmam 1 yıldır güncellenmiyor zaten bir sorun olsa yazarlardı. Github sayfasında da yazdığı üzere risk sizin program bir bilgiyi çalmaz ama bu bilgiyi bilgisayarınızda korumak size kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı