Oyun Steam güncel indirimler

DE sürümünde grafiksel anlamda bile fark yok. Sadece orijinal oyunun Gold Edition versiyonunun isimi değiştirilmiş hâli.

Grafik için sormuyorum açıkçası. 2 ile de fark yok zaten. Üçüncü oyunda optimizasyon özürlü diyorlardı. DE’de mi aynı? Onu soruyorum. Oynanabilecek seviyede mi yani?

Grafik için sormuyorum açıkçası. 2 ile de fark yok zaten. Üçüncü oyunda optimizasyon özürlü diyorlardı. DE’de mi aynı? Onu soruyorum. Oynanabilecek seviyede mi yani?
İnternetten araştırdığım kadarıyla Reddit'te orijinal oyunda olmayan buglarla karşılaşan insanlar olmuş aynı zamanda youtube üzerinde de oyunu kıran buglar olduğundan bahsediliyor. Şahsen ben oynarken oyun kıran buga denk gelmesemde sıkıntısız oynadığımı söyleyemem. Yani evet oyun buglarla dolu. Yine de çok istiyorsanız 16TL'ye alın belki şansınıza siz hataya denk gelmezsiniz.

Hocam yanlış anlamayın lütfen beni art niyetim yok 20 TL yarım ekmek alınmıyor şu hayatta siz bu fiyata güzel bir oyun bulmuşsunuz alınır mı? Diyorsunuz :D

Doğru söylüyorsun hocam aldım direkt.

İnternetten araştırdığım kadarıyla Reddit'te orijinal oyunda olmayan buglarla karşılaşan insanlar olmuş aynı zamanda youtube üzerinde de oyunu kıran buglar olduğundan bahsediliyor. Şahsen ben oynarken oyun kıran buga denk gelmesemde sıkıntısız oynadığımı söyleyemem. Yani evet oyun buglarla dolu. Yine de çok istiyorsanız 16TL'ye alın belki şansınıza siz hataya denk gelmezsiniz.
Dostum bende o sürüm var ama dlc dahil mi bilmiyorum. Dahil mi?

Benim gibi hastalarına ise F1 2022 önerebilirim 600TL'den 390TL'ye düşmüş. Bir daha düşerce ancak buraya kadar düşer sene içerisinde, daha fazla düşeceğini hiç sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı