Steam Habersiz Para Çekme Sorunu

TarıkEmlik07

Hectopat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Meslek
PC Teknik Servis
Bugün Steam babamın kredi kartı hesabından 12.99 TL para almış ben oyun almadan. Adam da haklı olarak kızdı tabi. Fişe baktığımda Steampowered.com ve yanında luxemburg yazıyordu. Luxemburg hakkında PC'de hiçbir halt yok. Steam bunu neden yaptı anlamadım ve artık onları kınıyorum. Sizce bu nedir ve nasıl kurtulurum? Lütfen acil!

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde yaz indirimleri sıralarında kartımdan üç defa 2 TL bir defa da 1 TL çekildi ve geri vermediler nedendir bende bilmiyorum bende çok sinirlendim doğrusu.

steam'dan alışveriş yaptıktan sonra kart bilgilerinizi silin.Bazı alışverişlerde otomatik satın alma işlemleri oluyor .Alışverişinizi yaptıktan sonra mutlaka kredi kartı bilgilerinizi silin arkadaslar.

steam'dan alışveriş yaptıktan sonra kart bilgilerinizi silin.Bazı alışverişlerde otomatik satın alma işlemleri oluyor .Alışverişinizi yaptıktan sonra mutlaka kredi kartı bilgilerinizi silin arkadaslar.
Evet Arkadaşlar Ben Steama Kartımı Bağladım Gerekli Bilgiyi Bildirdim Ama Lütfen Türkiye Üzerinden Özellikle Bağlamayın Yoksa 2 tl veya daha fazla çekme sorunu var bunun yanında steam powered yazmıyor alın bakın
2016-07-21.png
2016-07-21.png

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı