Steam Hades Türkçe yama var mı?

Yama translate arkadaşlar. Çevirilerde de oyunu kıran hatalar var. Son sayfalarda açıklamışlar. Bir grup daha kazandık derken üzücü oldu.

Yani ya ananymoustan para vererek alacağız ya da oyuna Türkçe dil desteğinin gelmesini bekleyeceğiz önceden bir yama kullanıyordum ve gayet iyiydi ama oyunu ilk bitirişten sonra sapıtmaya başladı oyuna olan sevgimden dolayı ortalama derecede ingilizcemle oynamaya çalıştım ama bir yerden sonra hikayeyi tam anlayamadığımı fark edip oyunu yama gelene kadar beklemeye aldım .

Yani ya ananymoustan para vererek alacağız ya da oyuna Türkçe dil desteğinin gelmesini bekleyeceğiz önceden bir yama kullanıyordum ve gayet iyiydi ama oyunu ilk bitirişten sonra sapıtmaya başladı oyuna olan sevgimden dolayı ortalama derecede ingilizcemle oynamaya çalıştım ama bir yerden sonra hikayeyi tam anlayamadığımı fark edip oyunu yama gelene kadar beklemeye aldım .

Zaten ben Anonymous'tan olduğum için bu konuda yorum yapmam objektif olmaz. Ama bahsettiğiniz yamayı belki de oyunun eski sürümüyle çalıştırabilirsiniz. Sonuçta boyutu büyük bir oyun değil, şansınız deneyin bir şey kaybetmezsiniz.

Geri
Yukarı