Steam Hafta Ortası Çılgınlığı!

İyi midir yani onu mu alalım? Bir de satın aldığımızda doğrudan indirme linki verecekler mi yoksa sadece orjinal key mi verecekler?

Hocam lütfen Steam gibi bir Dünya harikasını kullanmamış biri gibi konuşuyorsunuz korkutmayın beni. :D
(Otomatik olarak oyun kütüphanenize ekleyecektir ve istediğiniz herhangi bir zaman herhangi bir kısıtlama olmadan indirip oynayabileceksiniz.)

Vallahi kullanmadım. Bugüne kadar ne bir orjinal oyunum ne de orjinal işletim sistemim oldu. O yüzden hiç anlamıyorum bu işten. Ama hoşuma giderse devamlı orjinal kullanırım. 8-10 lira bir şey değil. Şimdi Complete Edition mu alalım? Full oynayabilmek için o mu lazım?

Nasıl bir oyun bu GTA'ya mı benziyor? O tarz bir şeyse alalım hemen.

Oyunda dedektiflik yapıyoruz. Cesetleri inceliyoruz, olay mahalini inceliyoruz, şüphelileri sorguluyoruz. Bazen kovalamacalar, takipler oluyor. GTA kadar olmasa da serbestlik var. Türkçe yaması da var ve en iyi Türkçe yamalardan biri bence. Alabilirseniz DLC'leri ile birlikte alın.

Ayrıca Mafia kadar olmasa da 1950'lerin atmosferini çok iyi yansıtmışlar oyuna. O klasik arabalar falan harika.

- - - Güncellendi - - -

Vallahi kullanmadım. Bugüne kadar ne bir orjinal oyunum ne de orjinal işletim sistemim oldu. O yüzden hiç anlamıyorum bu işten. Ama hoşuma giderse devamlı orjinal kullanırım. 8-10 lira bir şey değil. Şimdi Complete Edition mu alalım? Full oynayabilmek için o mu lazım?

Oyunu Steam hesabınızla satın alıyorsunuz ve direk kütüphanenize düşüyor. İstediğiniz zaman indirebiliyorsunuz. Complete Edition almak zorunda değilsiniz. Normal oyunu alarak oynayabilirsiniz, Complete Edition alırsanız DLC (İndirilebilir İçerik)'lere de sahip oluyorsunuz. Bu sayede fazladan görevler kazanıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu oyunu steam programından değil de direk setup olarak indiremez miyiz? İş yerindeki bilgisayardan indirip USB bellekle eve getirmem lazım.

Arkadaşlar bu oyunu steam programından değil de direk setup olarak indiremez miyiz? İş yerindeki bilgisayardan indirip USB bellekle eve getirmem lazım.
Steam yedekleme aracını kullanabilirsin bunun için;
a960528780c3cfb00a3e9271fadcda9f.png

Neyse evdeki bilgisayarı açık bırakıp işe geldim. Elektrik veya internet kesilmezse ben gidene kadar iner sanırım :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı