Steam Hafta Ortası İndirimi

Ben de Hi2games'den almıştım gift olarak Prey'i 17 TL'ye aldım. Gamesatış'tan daha ucuza satıyorlar ve güvenilir. Valla çok gözüm kaldı şu oyunlarda, koleksiyoncuyum alıp kütüphanemde durması hoşuma gidiyor almak istiyorum şu anda ama daha 2 gün önce oyun aldım.
Steam indirimlerinde 196₺, 1 ay evde internet olmadığı için 130₺ harcadım. Biraz daha harcayıp KYK'yı bitirmek istemiyorum.

Fallout 4 düz versiyonu alsam çok şey kaybeder miyim? Normal versiyon 33 lira iken GOTY versiyon 66 lira. @Onur Altuğ Sever
Ek paketleri güzel, mümkünse GOTY tavsiye ederim. Ek olarak, Türkçe çevirisinde ek paketleri de çevrilmiş.

Steam sizde de çöktü mü? Bağlanamıyorum, mağazaya falan giriyor fakat arkadaşlar penceresi açılmıyor, online olamıyorum. Profile falan girilmiyor.
Her hafta Salı'yı Çarşamba'ya bağlayan gece Steam'de bakım olur. Bu gece boyunca 03'e kadar ara ara kesintiler olabilir.

Steam sizde de çöktü mü? Bağlanamıyorum, mağazaya falan giriyor fakat arkadaşlar penceresi açılmıyor, online olamıyorum. Profile falan girilmiyor.
Şu anda herhangi çökme yok, Dishonored'ı öneririm, tüm oyunlarını alacaksanız ayrı ayrı alın, yoksa 30₺ fazla ödüyorsunuz. Fallout 4, Fallout New Vegas ayrıca tavsiyemdir. Hele Fallout 4'ün Base Building işini çözerseniz, emin olun 200 saat garanti. Hileli oynadığım halde 128 saat kayıtlarda, 30 saat da korsan oynadığım vardı.

Şu anda herhangi çökme yok, Dishonored'ı öneririm, tüm oyunlarını alacaksanız ayrı ayrı alın, yoksa 30₺ fazla ödüyorsunuz. Fallout 4, Fallout New Vegas ayrıca tavsiyemdir. Hele Fallout 4'ün Base Building işini çözerseniz, emin olun 200 saat garanti. Hileli oynadığım halde 128 saat kayıtlarda, 30 saat da korsan oynadığım vardı.
1 saattir böyle, bağlanmıyor. Google'dan da denedim orada da bağlanmıyor.
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı