Steam Havalesini iptal etme

19GFB07

Hectopat
Öncelikle iyi günler. Ben Steam'den ilk kez oyun almak için girdim bugün. Kredı kartı ödemesi ile alacaktım oyunu ama farklı bir sayafaya yönlendirdi. Oradan da havale ile ödenecektir diyor. Sitenin adı boampara gibi bir isimdi. Şu an oyunu tekrar alamıyorum, kütüphanemde gözüküyor ama oyuna tıklayınca işlem devam ediyor diyor. Havaleyi iptal etmek için ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim Login buraya kendi kullanıcı adın ve şifrenle griş yap mağaza işlemlerini tıkla ordan işlemi devam eden istediğin oyunu iptal edebilirsin. Bu kadar kolay gelsin. Basit aslında eğer yapamazsan Team Viewer ile yardımcı olurum.

Son düzenleme:
Öncelikle iyi günler. Ben Steam'den ilk kez oyun almak için girdim bugün. Kredı kartı ödemesi ile alacaktım oyunu ama farklı bir sayafaya yönlendirdi. Oradan da havale ile ödenecektir diyor. Sitenin adı boampara gibi bir isimdi. Şu an oyunu tekrar alamıyorum, kütüphanemde gözüküyor ama oyuna tıklayınca işlem devam ediyor diyor. Havaleyi iptal etmek için ne yapmam lazım?

Birazdan sana resimli anlatım atacağım.

Steam uygulamasıyla da yapabilirsin bunu ;

1.PNG

2.PNG
3.PNG

İlgilendiğiniz için teşekkürler.Söylediğinizi yapar yapmaz işlemimi hallettim ama kendı hatamdan dolayı konuyu yanlış yere açtığım için 1 gün ceza yemişim.İlgilenen herkese teşekkürler..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı