Steam hediye oyunu nereden satılır?

• Konuyu başlatan to2
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 507

to2

Picopat
Arkadaşlar Don't Starve Together hediye olarak uzun süredir envanterimde duruyor, hediye edecek biri olmadığından boşuna durması yerine satmaya karar verdim. Nereden ve en fazla ne kadardan satabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun eski bir oyun, zamanında ücretsiz dağıtıldığı oldu ve 8 liraya satılıyordu. Kimsenin almak isteyeceğini sanmıyorum oynamak istediğiniz bir arkadaşınıza gönderin ya da çevrenizde almak isteyen olursa direkt olarak sorun.

Çok eski ve zamanında ucuz bir oyundu. Pek alanın olacağını sanmıyorum. Ben genelde bu tarz hediye kuponlarını rasgele birine hediye ediyorum.

Oyun eski bir oyun, zamanında ücretsiz dağıtıldığı oldu ve 8 liraya satılıyordu. Kimsenin almak isteyeceğini sanmıyorum oynamak istediğiniz bir arkadaşınıza gönderin ya da çevrenizde almak isteyen olursa direkt olarak sorun.

10-20 liraya satardım aslında da alınmaz diyorsanız mecbur bekleyecek, arkadaşlarımın hepsinde olduğu için onlara da atamıyorum yine de sağ olun.

Anca en kolay ve çabuk bir şekilde birine hediye edersiniz diye düşünüyorum. Bana hediye edebilirsiniz (opsiyonel) 😅.

Yeni konular

Geri
Yukarı