Steam hesabı açılış tarihi ve alınan ürünlerin tarihini öğrenme

Scream_00

Kilopat
Daha fazla  
Steam hesabının ne zaman açıldığını ve Steam'de etkinleştirilen ilk ürünün ne zaman etkinleştirildiğini görmek istiyorum. Hesap detaylarında bunu bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
https://steamdb.info/calculator burdan bakabilirsiniz

Hesabın ne zaman açıldığı rozetler kısmında Hizmet Süresi adında bir rozet vardır hangi tarihte açıldığını gösterir.

Hesabın ne zaman açıldığı rozetler kısmında Hizmet Süresi adında bir rozet vardır hangi tarihte açıldığını gösterir.
21 Ağustos 2012 tarihinden beri üye. Oyunu'da hemen o gün etkinleştirmiş olmalıyım çünkü MW3'ü aldığımda nerede etkinleştireceğimi bilmiyordum. Satıcıya sormuştum.
https://steamdb.info/calculator burdan bakabilirsiniz
"Oyunlar Steam'de varsayılan olarak gizlidir, burada gizlilik ayarlarında bunu değiştirebilirsiniz .
Gizlilik ayarlarınızı değiştirdiyseniz, SteamDB'in önbelleği temizlemesi ve yeni verileri görmesi bir saat kadar sürebilir." 1 Saat nedir yahu. 1 saat sonra oyunu aldığım tarihi yazıp yazmadığını buraya yazacağım.

Steam'ı açın. Sağ üstte isminizin üstüne tıklayınca açılan menüde "Hesap Detayları"na tıklayın. Açılan sayfadan sağ üstte "Satın alma geçmişini görüntüle"ye tıklayın. O açılan sayfada bütün satın alımlarınız, tarihleri ve tutarları gözükecektir. Hesap açılış tarihini de "Rozetler" kısımda "Hizmet Süresi" rozetinden öğrenebilirsiniz.

SteamDB'de ne zaman etkinleştirdiğim gözükmüyor.

Steam'ı açın. Sağ üstte isminizin üstüne tıklayınca açılan menüde "Hesap Detayları"na tıklayın. Açılan sayfadan sağ üstte "Satın alma geçmişini görüntüle"ye tıklayın. O açılan sayfada bütün satın alımlarınız, tarihleri ve tutarları gözükecektir. Hesap açılış tarihini de "Rozetler" kısımda "Hizmet Süresi" rozetinden öğrenebilirsiniz.
Steam'den almadığım için orada gözükmüyor. Ama en azından xx tarihte steam dışından alınan oyun diye eklemesi gerekirdi.

Eğer bunu görmenin bir yolu yoksa 2012'de etkinleştirdiği mi var sayacağım. Çünkü hesabımı o zaman açmıştım.

SteamDB'de ne zaman etkinleştirdiğim gözükmüyor.

Steam'den almadığım için orada gözükmüyor. Ama en azından xx tarihte steam dışından alınan oyun diye eklemesi gerekirdi.

Eğer bunu görmenin bir yolu yoksa 2012'de etkinleştirdiği mi var sayacağım. Çünkü hesabımı o zaman açmıştım.
"Satın alma geçmişini görüntüle" nin altındakine tıklayın. Orada gösterir.

"Satın alma geçmişini görüntüle" nin altındakine tıklayın. Orada gösterir.
Sonunda oldu. 21 ağustos 2012'de steam hesabımı açmışım. 30 ağustos 2012'de En sevdiğim oyun MW3'ü almışım. ❤ Ona o zaman 160 TL vermiştim. Şimdi dijitali o fiyata hatta daha pahalı.
Konu kapatılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı