Steam hesabı askıya alındı

Size herhangi bir link gönderdi mi? Muhtemelen sahte bir Steam linki gönderdiler ve sizde bilgilerinizi girdiniz. Bilgilerinizi girdiğiniz için de hesabınızın şifresini değiştirebildiler. Hesabınızın çalındığını desteğe bildirin. Bildirirken yaptığınız satın alımları, hesabınıza eklediğiniz ilk e-posta adresi, ödeme yöntemi olarak kaydettiğiniz bilgileri yazın.
Yok, adama kullanıcı adımı verdim, sonra telefona mesaj geldi, o güvenlik kodunun vermemi istedi, ve veritabanda çakışma olmasın diye hesaptan çık dedi. Çok iyi tezgah kurmuşlar.

Yok, adama kullanıcı adımı verdim, sonra telefona mesaj geldi, o güvenlik kodunun vermemi istedi, ve veritabanında çakışma olmasın diye hesaptan çık dedi. Çok iyi tezgah kurmuşla
Bende yaşadım 2 hafta önce, Steam guard mobil kimlik doğrulayıcını kaldır dediler. Kod göndertti telefona 5-6 tane ve hepsini istedi.

Telefonu değiştirmemiş, öyle destek talebi oluşturdum. Sanmıyorum bu saatten sonra.

Adamlara her türlü kanıtı vermişsin sen telefona gelen kodu vermek ne ya pazar geçmişini bile vermişsin sen dolandırılmaya mahkumsun zaten.
Telefonu değiştirmemiş, öyle destek talebi oluşturdum. Sanmıyorum bu saatten sonra.
adama idyi vermişsin adam şifre sıfırlama yapıp telefona kod almış kodu vermişsin şifreyi sıfırlayıp sana çık hesaptan demiş pazar geçmişinide steama kanıt olarak gösterip hesabını yürütmeye uğraşıcaktır .

Adamlara her türlü kanıtı vermişsin sen telefona gelen kodu vermek ne ya pazar geçmişini bile vermişsin sen dolandırılmaya mahkumsun zaten.

adama idyi vermişsin adam şifre sıfırlama yapıp telefona kod almış kodu vermişsin şifreyi sıfırlayıp sana çık hesaptan demiş pazar geçmişinide steama kanıt olarak gösterip hesabını yürütmeye uğraşıcaktır .
1627664322719.png

Bu nedir hocam? adamın attığı ss'de bu vardı.

Geri
Yukarı