Steam hesabı çalındı

Siliniyor tabii.
başka bir makale okudum şimdi böyle birşeyden bahsediyor adam.

Anladığım kadarıyla oyun şu an kütüphanende değil ancak satın alınan oyun -Steam istemiyorsa- asla tamamen yok olmaz. Yalnızca tüm oyunu tekrar indirmen gerekecek. Kısacası oyun hiçbir yere kaybolmadı. İzlemen gereken yol aşağıdadır:

Steam hesabına gir: Yardım'a tıkla > Oyunlar, Yazılım vs.'ye tıkla > Arama kısmına sildiğin oyunun adını yazıp seçeneği aç > Kütüphanemde Değil seçeneğine tıkla, Daha önceden hesabımdan kaldırılmış bir paketi geri getir'e tıkla. Oyun kütüphanene tekrar eklenmiş olmalıdır.

Steam desteğe girip örneğin RDR2'ye tıklarsan oralarda bir yerlerde "kaldırılmış olan paketi geri getir" seçeneği çıkar. Hiçbir oyun kalıcı olarak kaldırılmıyor.
tamda şimdi bunu yaptım saolun gönlüme su serpildi arkadaş diyince korktum birden

Nasıl beceriyorsunuz şu işleri ah bir anlasam. Kartı iptal etsene hemen.

Dostum dalgınlık ile yaşanabiliyor. Benim de başıma geldi ama Allah'tan içi boş bir hesap girmiştim. Phishing linklerde çok fark edilmeyecek bir harf sıkıştırıyorlar araya dalgınlıkla giriş yaparsan çöküyorlar hesaba(kdan önce l konulursa dikkatlı bakılmadan belli olmaz)

Dostum dalgınlık ile yaşanabiliyor. Benim de başıma geldi ama Allah'tan içi boş bir hesap girmiştim. Phishing linklerde çok fark edilmeyecek bir harf sıkıştırıyorlar araya dalgınlıkla giriş yaparsan çöküyorlar hesaba(kdan önce l konulursa dikkatlı bakılmadan belli olmaz)
aga bu arada benim hesabın epostası 2019da değişmişti abimin epostasıydı ama aynı ipydik sorun çıkarırlarmı yani abimden kendi üstüme almıştım

Giriş yapabildiğin sürece sıkıntı çıkmaz.
kanka sorun şu ki abimin hesabın çalındığından haberi yok çok ciddi söylüyorum keser beni.

Giriş yapabildiğin sürece sıkıntı çıkmaz.
yani kısacası 2019dan beri aynı epostayım neredeyse tüm oyunlarıda bu postadayken aldım.

arkadaşlar sorun çözüldü steam 8 saat sonra dönüş yapıp hesabı geri verdi allaha şükür bişey olmamış hesaba

Son düzenleme:

Geri
Yukarı